Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
minuaeg.com 1

Vali üks täht ja loe mis sõnum on sulle!

Kui sa oled üks neist inimestest, kellele meeldib tähistaevast vaadata, siis ilmselt meeldib sulle ka see test.

Paljud inimesed vaatavad rasketel hetkedel taeva poole, uskudes, et tähed, kes on kõike näinud, peidavad endas mingit salapärast tarkust. Olles kurvad ja mõtteis, tõstame me pilgu taeva poole, et abi leida. Kui kõik läheb hästi, vaatame me samuti taeva poole ja täname.

Vali üks täht neljast ja vaata, milline sõnum sind ootab.

minuaeg.com

Täht nr. 1
Imesid ei juhtu, kui sa neid lihtsalt ootad. Imed hakkavad aset leidma alles siis, kui sa võtad elu suhtes sisse teise hoiaku, muutud positiivsemaks, paremaks ja tublimaks. Kui sa saad üle oma sisemistest hirmudest ja kartustest, mille tõttu sa oled jätnud tegemata nii palju asju. Isegi, kui sa oled palju haiget saanud elus, ei ole sa enam see inimene, kes sa siis olid ja võid täna tõestada kogu maailmale seda, milline on sinu tegelik väärtus. Igaüks on oma õnne sepp, igaühel on võime enda mõtteid muuta. Ja seejärel muutub kogu sinu elu ning imed hakkavad juhtuma.

Täht nr. 2
Sul on suured plaanid aga sul puudub pealehakkamine ja motivatsioon. Sa lükkad kõiki oma tegemisi edasi, ehkki tunned ise sellepärast kibestumust. Pettumustunne hingest kaob siis, kui sa endale antud lubadustest hakkad kinni pidama. Sa aitad alati teisi inimesi, miks sa siis ise ennast aidata ei suuda? Ole enda parem sõber ja kohtle ennast paremini. Sa oled seda väärt. Mis oleks, kui sa juba sellel aastal viid ellu kõik selle, millest sa nii kaua unistanud oled? Mis siis, kui kõik lähebki nii nagu sa soovid ja kui sina teed esimese sammu, aitab hea õnn sul järgmist teha?

Täht nr. 3
Sinu valitud täht on õnnetäht ning sinu jaoks tähendab see seda, et üks sinu suurimatest unistustest järgmiste kuude jooksul täitub. Ole rõõmus ja mõtle positiivseid mõtteid, see aitab alati elus edasi. Halvad ja negatiivsed mõtted takistavad su unistuste täitumist ning teevad hinge haigeks. Hiinlased armastavad öelda, et iga päev koputab õnn uksele. Mõned avavad talle ukse, teised mitte. Mõned kasutavad oma head õnne ära, teised aga ei oska. Seega ära maga oma head õnne maha!

Täht nr. 4
Kõik ei ole sinu elus läinud nii nagu sa oleksid soovinud. Igal inimesel on oma isiklik saatus aga me ei ole ainult saatuse ohvrid vaid võime ise valida, milliseks me oma tuleviku muudame. Sina ise valid, millistes värvides sa oma elu näed. Kui sa õpid rõõmu tundma ka väikestest asjadest, muutub su elu palju paremaks. Muretsemine ei aita kedagi, positiivse meelega võid sa aga muuta kogu oma elu palju paremaks, kui see kunagi on olnud.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!