Erakorralised uudised
vaktsineerimiskeskuseid

Vaktsineerimise probleemide eest Eestis peab ametikohaga maksma Marika Priske ja Maris Jesse.

Vaktsineerimise probleemide eest Eestis peab ametikohaga maksma Marika Priske ja Maris Jesse.

Peaminister Kaja Kallas ütles möödunud nädala valitsuse pressikonverentsil, et sotsiaalministeeriumi juhtkond vajaks uuenduskuuri. Ministeerium kinnitas, et plaanid on selgeks saanud: lahkuvad Marika Priske ja Maris Jesse.
Täna sai selgeks, et sule saab sappa kantsler Marika Priske. Augustis pidi lõppema asekantsler Maris Jesse ametiaeg, kellest taheti aga esmaste plaanide kohaselt teha Priske nõunik. Nüüd on selgunud, et sellest ametikohast jääb ta ilma.
Suured juhtimismured

„Vaktsineerimisega on tõepoolest liiga palju probleeme ja see tempo on liiga aeglane,“ ütles Kallas pressikonverentsil. „Me ei ole kuidagi selle olukorraga rahul ja olen sellest tervise- ja tööministriga korduvalt rääkinud.“

„Minu hinnangul ei suuda juhtivad ametnikud sotsiaalministeeriumis juba mõnda aega pakkuda uusi lahendusi ja seda tempot kiirendada,“ lisas Kallas. „Lähiaeg toob selguse, mis ikkagi selle personali ümberkorraldustega on siis vaja teha, et tegelikult need vajalikud käigumuutused tuleksid. Ja selge on see, et juhtimistasandil on muutusi vaja.“

Alles juuli sõnutsi kõneles Priske, et Jesse jätkab tema nõunikuna, kuigi see koht võib olla ajutine. Jesse ütles Delfile, et tal polnud ühtegi lepingut ministeeriumiga sõlmitud ning jutt käis ajutisest aitamist. “Mul ei ole olnud kavatsust ministeeriumis jätkata pikemalt,” sõnas ta.

Loe edasi SIIT
Alliaks. Delfi

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.