Sunday , 26 September 2021
pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

KUUM: Soomes töötanud 30.a Eesti ehitaja võitis internetimänguga 6 597 136,10 eurot.

Soomes töötanud 30aastane Eesti ehitaja võitis internetimänguga 6 597 136,10 eurot, tehes vaid 3,75 eurose panuse, kirjutas ePress. Ta loobus hetkega ehitajatööst ja hakkas oma perele ehitama maja, millest oli kaua unistanud.

Mees tahab oma nime saladuses hoida ega soovi avalikult võidust ja plaanidest rääkida, sest tahab võidetud miljonid pereväliste inimeste eest saladuses hoida. Tegemist on Eesti kodanikuga, kes töötas Soomes ehitajana viis aastat.
Obtibet.com Soome esindajatele on mehe isik loomulikult teada. Soome Optibeti juhataja Mikko Miettinen poseeris fotol koos hiigelsuure tšekiga.

Eesti mees mängis maailma üht levinumat mängu Mega Moolah. Ta ütles, et mängib üldiselt väikeste panustega ja kokkuvõttes on väikses plussis. Nüüd polnud ta ammu mänginud ja sai tõsise šoki, kui tuli jackpot, rääkis ta Optibeti Soome inimestele. „Ma ei ole kunagi peaaegu midagi võitnud. See oli uskumatu tunne, mida mäletan kindlasti oma elu lõpuni. Esialgse šoki järel hakkasid pidutsema. Mu naine ja kaks last ei uskunud võitu enne, kui näitasin neile oma saldot.”
Mees tunnistas ka, et magada ta järgmisel ööl ei saanud, aga sellest pole midagi, sest ta pidas nagunii öö läbi pidu.

Loe edasi SIIT
Allikas. https://maaleht.delfi.ee/

Jaga

Vaata ka:

priit toobla

Priit Toobla: Olen Edgar Savisaarest pettunud, sest ta on pundis koos vaktsiinivastastega.

„Hea Edgar. Kõige lugupidamise juures sinu vastu, ei saa ma aru sinu kandideerimisest valimisliidus. Olime …

ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb …

vaktsiin

Tallinna Ülikooli professor: Mittevaktsineerituid tuleb survestada, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele.

Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme sammu astuma juba …

Tarokaart

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades …