Tuesday , 13 April 2021

VAATA OTSE: Kallas avalikustab koroonaviiruse mõjude leevendamise kava

 

Peaminister Kaja Kallas (Reformierakond) teeb neljapäeval kell 10 algaval riigikogu istungil poliitilise avalduse, et tutvustada koroonaviiruse mõjude leevendamise plaane.

 

Riigikantseleis valmiv koroonaviiruse mõjude leevendamise kava kirjeldab otsuste langetamise põhimõtteid ja vajalikke tegevusi, et Eesti elu saaks koroonakriisist taastuda.

Kava saadetakse neljapäeval avalikule konsultatsioonile, et koguda riigi ja ühiskonna kiiremaks taastumiseks ettepanekuid ka ettevõtetelt, vabaühendustelt ja nende esindusorganisatsioonidelt ning teistelt huvirühmadelt.

 

Kallas ütles kolmapäeval Vikerraadio saates “Stuudios on peaminister”, et valitsusel on plaanis tulla välja viirusega elamise valge raamatuga.

 

“Tahame sellega konsulteerida kogu ühiskonnaga, et kuidas edaspidi vältida seda olukorda, et riik peab midagi sulgema või piiranguid kehtestama, kuidas saaksime paremini kõik selle regulatsiooniga töötada. Et kui teame, et ohutase on kollane, siis teame, mis peame tegema. Kui olen toitlustusasutus, siis teen seda, kui olen eraisik, siis teen seda,” selgitas Kallas.

ERR.ee ja ETV näitavad peaministri avaldust otseülekandes. Alates kella 11-st vahendab riigikogu istungit ETV+.

VAATA OTSE SIIT

 

Jaga

Vaata ka:

PALUN JAGA: Kadunud on 50-aastast Toomas

Politsei palub kaasabi selgitamaks Kuressaares kadunuks jäänud 50-aastase Toomase asukohta.   Toomast nähti viimati 11. …

Riigikogus läbis teise lugemise tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise eelnõu, et õigus oleks saada haigushüvitist alates teisest haiguspäevast.

  Riigikogu tänasel kaugosalusega istungil läbis teise lugemise tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise ning sellega seonduvalt …

KUUM: Elu24 uudisteportaali peatoimetajaks saab Katrin Lust

Elu24 peatoimetajana alustab tööd populaarse Kanal 2 telesaate «Kuuuurija» saatejuht Katrin Lust.       …

Toompea ja Vabaduse väljak on meeleavaldajatest tühjad, riik me oleme rahul.

Politsei valib oma taktika vastavalt sellele, kuidas käituvad avalikul koosolekul osalejad. Eile oli osalejate arv …