Wednesday , 14 April 2021

USKUMATU: SynLabi labor eksis ja tegi noore naise COVID-19 haigeks kolmeks päevaks. Järgmised 2 testi olid negatiivsed.

COVID-19 kolmeks päevaks
Mul oli operatsioon planeeritud 25.02, ootasin seda 7 kuud, nädal sain haiglast kõne ja mulle öeldi, et paar päeva enne operatsiooni tehti COVID-19 test, 23.02 tegin testi , olin kindel, et minuga on kõik korras, kuna mind testiti kuu alguses ja see oli negatiivne.
Päev enne operatsiooni 24.02, kui ma juba pakkisin, tuleb vastus ′′ POSITIIVNE ′′ ja siis kogu mu maailm varises kokku ja plaanid ka, hakkasin kõiki arste ja haiglaid krampides ilma tulemust uskumata kutsuma, muidugi keegi ei teinud töö, ma ei saanud vastust, jäi ka katse uus suund ära. Ma olen paanikas. Mõtlen, et mida teha, sest ei usu ′′ positiivset ′′ vastust. Ei mingeid sümptomeid, ei mingeid kontakte, kandsin maski, desinfitseerisin käsi, käis kõigi ümber 2 meetrit. Teades oma keha ja nõrka immuunsust, ei usu ma, et mul on kroon ilma ainsagi sümptomita. Mõistan, et täna ei vasta mulle keegi.
Otsustasin nädalaks e-poest toidukaupa osta. Helistasin kõigile kallitele, kõik on väga mures ja käskisid seda uuesti teha. Järgmisel päeval sain arstideni jõuda ja küsida COVID-19 kordusanalüüsi, anti saatekiri ja panin end kirja. Tunnen end suurepäraselt, kõik küsivad minu heaolu kohta, vastan – ′′ kõik on suurepärane, enesetunne on suurepärane, jõudu ja energiat täis, pea ei valuta, kurk on ka, köha ja temperatuur ei ole ′′ Läbisin testi 25.02 vastus tuli 26.02 ′′ NEGATIIVSUS?”- Helistan kohe Eesti terviseametisse (kuna mind pandi karantiini ja kuuldavasti ′′ kogemata ′′) ja küsin ′′ mida sellises olukorras tegema peaks?”- Helista laborisse, küsi miks nii, äkki oli midagi segamini. Helistan SynLabi laborisse.
Küsin, et miks mul oli ′′ positiivne ′′ ja päev hiljem vastus ′′ negatiivne “? Tüdruk vastab – aga sinu tulemused pole veel süsteemis, ilmselt vaatad valesse kohta! Vastan ′′ terviseamet näeb, mina näen ka, täna kell 26.02.2021 ′′ Tüdruk vastab – ′′ Ajan asja korda ja helistan tagasi helistab osakonda ja ütleb ′′ tuleb veel üks test teha ja kui see on Negatiivne, me võtame selle lukustuse maha, väljastasime teile saatekirja ′′ Registreerun kolmandale testile ja et mitte terve nädalavahetuse kodus püsida, võtan sama päeva, aga teise linna tunnine sõit.
SynLab labor helistab ja ütleb, et nad pole mind unustanud ja kontrollivad mu teste, öeldi, et vähemalt kaks tundi hiljem helistatakse vastusega tagasi.
26.02 õhtul olen juba närviline, ootan tulemust, hakkan end mähkima ja muretsema, sõbrad ja pere kutsuvad mind mu heaolust huvitatud, kõik on muutusteta hästi.
Testi 27.02 vastus ′′ negatiivne ′′
Hingasin välja, sain ka osakonnast kirja, et olen karantiinist vaba
Laborist pole ikka veel vastust.
Ja kuidas neid katseid ikkagi uskuda? Statistikasse? Et terved saaksid jõuliselt kodus istuda ja haiged kõndida ja nakatada?
Ja kui mul oleks 5000 € eest ostetud lend ja see kõik kaoks valetaigna pärast? Kes selle eest vastutab? Olen kuulnud mitmeid lugusid, kuidas testid segamini aeti või anti vale vastus. Äkki kellelgi oli sarnane?

Allikas. FB: Nicole Sarah Andreeva

Jaga

Vaata ka:

Tänasest ( 14.04.2021) saavad tallinlased esitada esimese haiguspäeva toetuse taotlusi

„Tallinna linn maksab oma elanikele esimese haiguspäeva eest 30 euro suurust toetust, et innustada haigestunud …

Euroopa Komisjon on valmis võtma majanduse taastamise rahastamiseks kuni 800 miljardit eurot laenu

Euroopa Komisjon on valmis võtma majanduse taastamise rahastamiseks kuni 800 miljardit eurot laenu   Komisjon …

VIDEO: Peaminister Kaja Kallas – Piiranguid ei saa veel leevendada.

Valitsus arutas COVID-19 piirangute järkjärgulist leevendamist. Peaminister Kaja Kallase sõnul tuleb piirangute leevendamise jaoks olla …

Mees kaotas netikelmile üle 40 000 eur.

Investeerimiskelmus Politseile laekus teade, et möödunud aasta lõpus sai Mulgi vallas elav mees telefonikõne, milles …