Tuesday , 18 January 2022
vanain

USKUMATU: Sotsiaaltöötaja küsis pensionäri käest, kellel oli suur elektriarve, kas kirsturaha ei olegi kogutud, et arve maksta…..

Sotsiaalmeediast leiab kirjelduse ühe proua käigust sotsiaalametniku juurde, et energiakulude hüvitamise avaldus esitada. Seal sai ta kuulda õpetust, kuidas kokku hoida.
Sotsiaaltöötaja juures öeldi pensionärile esmalt, et internet on mugavusteenus ja selle võiks välja lülitada, et kulusid kokku hoida. Ametnik küsis proualt ka seda, kas tal tõesti ei ole kõrvale pandud nö kirsturaha, et rasked ajad üle elada.

Postituse jagaja, kes ei ole proua ise, ütleb irooniliselt, et pensionär ei jaksa kultuuri tarbida ning talle on meelelahutuseks jäänud internet, teler ja raadio. Nüüd tahetakse üht neistki ära võtta.

„Proual moodustas detsembrikuine elektriarve umbes 40 protsenti sissetulekust ehk pensionist. Elektri eest mittetasumisel rakendub viivis 23,7% aastas. Toetuse menetlemist alustatakse aga alles kümne päeva pärast ja pärast seda on lubatud menetlusaja pikkus 35 tööpäeva. Proua elab üksinda. Kuramus, kus riigis me elame?” küsib postitaja.

Loe ka:  SKANDAAL: Martin Helme kutsub inimesi üles, ärge makske elektriarvet, kuna muud moodi valitsus aru pähe ei võta

Loe edasi SIIT
Alliaks: arileht.delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

wise

OLULINE: Eestlaste Wise pakub oma töötajatele 126-päevast täispalgaga isapuhkust

Eestlaste asutatud Briti finantstehnoloogiaettevõte Wise alustab uue puhkusepoliitikaga, mis võetakse kasutusele ettevõtte kontorites kogu maailmas …

indoneesia

Indoneesia parlament kiitis heaks seaduse rajada UUS riigi pealinn Kalimantanisse.

Indoneesia uue pealinna rajamiseks kulub 35 miljardit dollarit ning selle nimeks saab Nusantara, mis tähendab …

26166979 1772717192749034 5215974079727849660 n

OLULINE: Postiteenused muutuvad oluliselt.

„Inimeste elukvaliteet peab olema tagatud igas Eestimaa nurgas ja postiteenuse kättesaadavus on kindlasti selle oluline …

Elron rong

Tallinna-Tartu rongid hilinevad soojakraadide tulekuni

Viimase kahe nädala jooksul on mitmed Tallinna-Tartu rongid hilinenud või osaliselt asendatud bussidega, kuna äsja …