Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
josh appel NeTPASr bmQ unsplash

Üks SEB klient viis panka 12 900 värtuses münte.

SEB viis läbi eduka mündikogumise kampaania, kus klientide entusiasm avaldus muljetavaldavalt: üks klient tõi isegi 12 900 euro väärtuses münte. Kokku toodi Tallinna ja Tartu kontoritesse üle nelja tonni münte, mille koguväärtus ulatus peaaegu 300 000 euroni.

Rohkem kui 1150 inimest osales selles kampaanias, tuues panka üle miljoni erineva väärtusega metallraha. SEB mündimasinad lugesid raha üle ja kandsid summad klientide arvelduskontodele tasuta. Kõige väiksem kantud summa oli 34 senti, kuid kõige suurem ulatus hämmastava 12 900 euroni, mis on tõeliselt erakordne.

SEB tõi välja, et nende kampaania toetas Eesti Panga ja Omniva ühiseid jõupingutusi, mille tulemusel koguti veelgi enam münte, ületades kolme miljoni piiri. Lisaks on SEB pakkunud alaealistele kliendile võimalust kanda oma arvelduskontole kuni 100 euro väärtuses münte tasuta iga kalendrikuu, edendades sellega säästlikkust ja raha väärtustamist.

Müntide hoiustamiseks on vajalik isikut tõendav dokument ja SEB erakliendi arvelduskonto. See kampaania näitab, kuidas pangad võivad innovatiivsete lahendustega toetada kogukonna rahaasjade korraldamist ja pakkuda lisaväärtust nii üksikisikutele kui ka laiemale ühiskonnale.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!