Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 20.03 – 21.03.2024

Harjumaa

20.03 kell 13.32 teavitati häirekeskust, et Rae vallas Patika külas Mäe tee ääres nähakse suurt järelevalveta lõket. Assaku päästjad nägid kohale jõudes, et põleb umbes 30-ruutmeetrine ehitusjääkidest tehtud lõke, millel kedagi juures pole. Assaku päästjad alustasid kustutamisega ja kutsusid abijõududeks välja ka Rae vabatahtlikud koos paakautoga. Lõke kustutati lõplikult kella 15.11ks.

Päästeamet tuletab meelde, et lõkkes tohib põletada vaid puhast ehk immutamata puitu, pappi ja paberit. Lõket tuleb valvata ja hoida käepärast tulekustutusvahend – näiteks ämber veega või tulekustuti. Tõsisemate tuleohutusnõuete rikkujatega tegelevad edasi inspektorid, kellel on õigus alustada väärteomenetlus.

20.03 kell 20.08 teatati häirekeskusele, et Maardu linnas Paemurru tänaval on laohoone juures näha eemalt leeke ja tulekuma. Väljakutsele reageeriti suurte jõududega. Esimesena kohale jõudnud Pirita päästjad nägid, et ettevõtte territooriumil põletatakse lõkkes vana mööblit, plastikut, riideid ja muid esemeid, mida lõkkes põletada ei ole lubatud. Valdav osa kohale sõitvast päästeressursist annulleeriti ning lõkke kustutamisega jäid tegelema Pirita ja Muuga päästjad. Kella 20.53ks oli tulekahju likvideeritud ning lõkketegijale selgitati, millised kahjusid inimese tervisele ja keskkonnale tekitab plastiku ja muu rämpsu põletamine. Samuti tuletati tegijale meelde, et sellisega tegevusega võivad kaasneda ka trahvid.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Teisipäev 23 aprill 2024

eisipäev, 23. aprill 2024 horoskoop Kuna mul ei ole ligipääsu teie sünnikaardile, ei saa ma

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 23 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib sul olla võimalus sõlmida oluline kokkulepe või

error: Sisu on kaitstud!