Huvitavat

Üheksa kindlat märki, et oled leidnud selle õige

Õige kaaslase leidmine ei ole lihtne. Mõnikord oled juba kindel, et oled ta leidnud, kuid ikkagi läheb kõik luhta, mõnikord aga ei ole sa üldse veendunud, kas sinu kallim on ikka õige valik terveks eluks. Et otsustamist kas või natuke lihtsustada, loe alljärgnevalt, millised on üheksa kindlat märki, et sul on õnnestunud leida see Õige.

Märk nr 1: ta ajab sind naerma
Õnn on üks elu peamisi eesmärke ja kui su väljavalitu suudab sind naerma ajada ning tal on sinu omaga sarnane huumorimeel, on see üsna hea märk sellest, et ta sobib sulle hästi. Elu ei ole su vastu alati lahke, kui aga su kõrval on keegi, kes suudab su isegi kõige raskematel aegadel naerma ajada, on see kindlasti suurepärane algus!

Märk nr 2: ta kuulab ja mäletab, mida sa räägid
See, et sul on keegi, kes pöörab tähelepanu su jutule, tekitab imelise tunde ja igaüks on ära teeninud kaaslase, kes seda teeb. Kui oled leidnud kaaslase, kes mäletab su lemmikjäätist, su lemmiklaulu või fakti, et oled alati soovinud Veneetsiasse reisida, peaksid kindlasti andma endast parima, et see suhe kestaks.

Märk nr 3: ta toetab sind alati
Armastus on imeilus asi, aga kui see ei ole samal ajal ka sõprus, ei tähenda see pikas plaanis kuigi palju. Kui otsid oma elu armastust, tahad leida kedagi, kes on eelkõige su sõber, kedagi, kes on sulle toeks ja valmis aitama, juhtugu mis tahes. Tahad kindlasti kedagi, kes on sinuga nii headel kui ka halbadel aegadel, nii et kui sellise inimese leiad, oska teda hoida.

Märk nr 4: ta peab alati sõna
Kui su kõrval on keegi, kelle puhul võid alati kindel olla, et ta peab oma sõna ja teeb, mida on lubanud, muutub su elu palju lihtsamaks ja meeldivamaks, nii et see on omadus, mida tasub partneris tõesti otsida. Kõik teavad, kui valus on pettumise tunne, mis tekib, kui meid alt veetakse, ja keegi ei taha seda tunnet ikka ja jälle kogeda. Kui oled leidnud kellegi, kes peab alati oma sõna, on suur võimalus, et oled tõepoolest kohanud seda õiget.
Märk nr 5: ta julgustab sind ennast teostama
Kui sul on inimene, kes toetab sind, kui seda vajad, oled õnnega koos, kui su kõrval on aga inimene, kes usub sinusse isegi siis, kui sa ise seda ei tee, on su õnn lihtsalt hindamatu. Kui su kallim julgustab sind oma unistuste poole püüdlema ja eesmärke saavutama isegi siis, kui sul endal on hirm, oled leidnud kindlasti selle, kes suudab su elu pikas plaanis palju paremaks muuta.

Märk nr 6: ta õpetab sulle iga päev midagi uut
Elu on õppimine ja iga päev millegi uue teadasaamine on suurepärane tee kasvamiseks ja arenemiseks. Kui oled leidnud partneri, kes tahab oma kogemusi jagada (ja kellel on jagamiseks piisavalt kogemusi), ootab sind ees väga huvitav teekond. Kas piisavalt huvitav, et suhe püsima jääks? Suure tõenäosusega jah!

Märk nr 7: ta ei ürita sind muuta
Igaühel on oma väikesed vead, kuid need just teevadki meist need, kes oleme, ja ilma oma vigadeta oleksime hoopis teised inimesed. Sellise inimese leidmine, kes on valmis leppima sinuga just sellisena, nagu sa oled, kõigi su väikeste puuduste ja vigadega, on parimaid asju, mida elus ette võib tulla, nii et peaksid tegema kindlasti kõik, et seda inimest oma elus hoida.
Märk nr 8: ta on alati valmis probleemidest rääkima
Maailmas ei ole vist küll ühtegi suhet, kus ei tekiks aeg-ajalt probleeme, nii et õnneliku suhte saladus ei ole mitte probleemide vältimine, vaid hoopis nende lahendamine. Kaaslane, kes tekkivaid probleeme kas ignoreerib või lõpetab suhtlemise, kui on vaja hakata mõnd probleemi lahendama, tekitab pikas plaanis palju tüli. Leia selle asemel keegi, kes tahab rääkida ja leida parima viisi mis tahes küsimuste lahendamiseks, mis elus ette tulevad.

Märk nr 9: sa oled tema elu osa
Sõltumatus on oluline, kuid sõltumatuse ja ükskõiksuse vaheline piir on imeõhuke. Kui sinu kaaslane tahab, et oleksid osa tema elust (ja samal ajal teeb kõik endast oleneva, et olla sinu elu osa), on see kindlasti suurepärane märk. Tema sõprade tundmaõppimine, tema e-postkasti parooli teadmine ja tema rahaasjadega kursisolek on vaid mõned märgid, mis näitavad selgelt, et sinu väljavalitu on rohkem kui valmis sind oma ellu laskma – alatiseks.

Jaga
Back to top button