Pühapäev , 25 veebruar 2024
photo 1500259783852 0ca9ce8a64dc

Kümme asja, mida mingil juhul ei tohi naistele öelda.

Maailmas on suurel hulgal väga häid – ja väga halbu – artikleid selle kohta, mida tuleks naistele öelda, aga kuidas on lugu sellega, mida MITTE öelda?

Suu kinni hoidmine võib ära hoida väga palju vigu, nii et loetleme järgnevalt kümme asja, mida MINGIL JUHUL ei tohi naistele öelda.

Kas ma võin sind suudelda?

Eranditult kõik naised ütlevad, et mees ei tohiks kunagi suudlemiseks luba küsida. See käib risti vastu kõigele, mida naised meestes otsivad. Sama hästi võiksid talle kohe öelda, et oled alles poisike. Viisakusest võib ta küll jaatavalt vastata, aga sisimas langeb sinu mehelik veetlus tema jaoks nulli.

Kas ma võiksin sind kunagi välja kutsuda?

See sarnaneb esimese punktiga, sest naised tahavad, et mees oleks juht ja kontrolliks olukorda. Nad ei soovi, et mees küsiks külgelöömiseks naiselt luba. Ära kunagi küsi naiselt, kas sa võid teda välja kutsuda … lihtsalt kutsu ta välja!

Aga tee seda enesekindlalt. Selleks võid öelda: “Võiksime veel kokku saada… Mis su telefoninumber on?” Samuti võid välja öelda koha, kuhu tahad teda viia, nt: “Kuule, lähme salsakursustele. See on kindlasti lõbus!”

Midagi oma auto, töö või maja kohta, mis kõlab, nagu püüaksid talle muljet avaldada

Kas tead, millised mehed naiste ees oma auto, töö või majaga kiitlevad? Tegelikult küll väga erinevad mehed, aga naiste jaoks kuuluvad nad kõik ühte kategooriasse: mehed, kellel pole midagi muud pakkuda! Võid seda küsida suvaliselt ilusalt naiselt ja ta kinnitab seda. Muidugi, mõnda naist võivad sellised asjad ahvatleda… Aga isegi sel juhul jätab sinu maine varandus naisele palju sügavama mulje, kui sa sellest vestluses juttu ei tee.

Mida sa tahaksid täna teha?

Öeldakse, et naistele meeldivad mehed, kellel on plaan, ja see on täiesti tõsi. Kui sa teed naisele ettepaneku koos aega veeta, peab sul kindlasti olema mingi tegevuskava. Ära pane otsustamise kohustust tema õlgadele, sest muidu hakkab ta sind varsti pidama meheks, kellega koos pole kuigi lõbus.

Kas ma meeldin sulle?

Kui tuleks valida üks lause, mis mehe veetluse naise jaoks igaveseks kustutab, siis oleks see just see küsimus. Naiselt selliste küsimuste küsimine on täielik vastand enesekindlusele.

Seega ära küsi, vaid eelda, et sa meeldid talle, ja lähtu sellest. Sest lõppeks miks sa ei peaks meeldima!?

“Saatsin sulle mõne päeva eest sõnumi, aga sa ei vastanud… Mis juhtus?”

See võib olla üks meeste sagedasemaid vigu olukorras, kus naised neile vastamata jätavad, aga sellest hoolimata on see väga suur eksimus. Mul kulus tükk aega, et välja mõelda, mida teha, kui mõni naine mõnele mu sõnumile ei vasta. Lõpuks leidsin, et kõige parem on seda lihtsalt ignoreerida ja käituda nii, nagu poleks seda kunagi juhtunud.Kui sa mainid naisele vastamata sõnumit, teed sa kahte asja.

Esiteks näitad sa välja, et vastuse mittesaamine läks sulle korda. Nõuanne: kui oled naisega äsja tutvunud, on veel liiga vara lasta sellistel asjadel endale korda minna. Teiseks tekitad sa temas süütunnet, mida naised näevad mehes ebakindluse märgina.

Mitme mehega sa maganud oled?
Kõigepealt mõtle, kas sa tegelikult ikka tahad seda teada. Kui ka tahad, näitad sellega taas oma ebakindlust, eriti kui esitad selle küsimuse liiga vara. Muidugi kui tema küsib sinult esimesena, lase käia… Aga usu mind, kui selle vestluse algatajaks oled sina, saad sellest ainult kaotada.

Midagi, mis vihjab tulevikule
Tihti juhtub, et kui mees on naisega esimest korda väljas ja naine mainib mõnda oma lemmiktegevust, kasutab mees seda ära, et vihjata uuele kokkusaamisele tulevikus. Näiteks kui ta ütleb, et talle meeldib idamaine toit, vastab mees: “Minule samuti. Peaksime kunagi koos hiina restorani minema!” Stopp! Teoorias võib selline vastus ju hästi kõlada, aga pea meeles, et naised vajavad meest, kes oleks mingil määral väljakutse. Kui sa juba esimese kohtingu poole peal hakkad rääkima üha uuesti ja uuesti kokku saamisest, on talle selge, et ta meeldib sulle väga. 

See aga tähendab, et mäng on läbi ja tema võitis. Muidugi on kena leida kellegagi kohe alguses ühine keel ning loomulikult sa peaksidki tahtma koos veel midagi toredat teha, aga ära reeda liiga varakult, et ta on sulle meeldima hakanud. Vastasel korral ei eristu sa kuidagi igast teisest tüübist, kellega ta on väljas käinud ja kes on valmis kohe pärast esimest kohtingut sõrmust sõrme panema.

“Ma helistan sulle reedel”

Telefonikõne lõpus järgneva tegevuse mainimine on hea võte, kui sa püüad kellelegi midagi müüa, aga naistega rääkimiseks see ei sobi. Kõigepealt hävitad sa sellega spontaansuse ja muutud ennustatavaks. Lisaks võtad sa ära võimaluse, et tema võiks sulle helistada, sest nüüd ta peab ootama sinu kõnet. Vastasel korral jätaks ta mulje, et on meeleheitel. See ei ole hea.

Midagi halba tema meessõprade kohta

Üks kiiremaid võimalusi, kuidas naised mehe ebakindlust märkavad, on olukord, kus mees hakkab naise meessõpru maha tegema, eriti kui ta pole nendega kohtunud ja ei tunne ka naist veel eriti hästi. Asi on väga lihtne. Isegi kui nad on midagi enamat kui lihtsalt sõbrad, jätad sa endast mulje, et kardad konkurentsi.

Naise jaoks on see päevselge märk sinu ebakindlusest. Kõige parem on lihtsalt hoida suu kinni, kui neist juttu tuleb, ning keskenduda iseenda tegevuskavale.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!