Sunday , 19 September 2021
photo 1500259783852 0ca9ce8a64dc

Kümme asja, mida mingil juhul ei tohi naistele öelda.

Maailmas on suurel hulgal väga häid – ja väga halbu – artikleid selle kohta, mida tuleks naistele öelda, aga kuidas on lugu sellega, mida MITTE öelda?

Suu kinni hoidmine võib ära hoida väga palju vigu, nii et loetleme järgnevalt kümme asja, mida MINGIL JUHUL ei tohi naistele öelda.
Kas ma võin sind suudelda?

Eranditult kõik naised ütlevad, et mees ei tohiks kunagi suudlemiseks luba küsida. See käib risti vastu kõigele, mida naised meestes otsivad. Sama hästi võiksid talle kohe öelda, et oled alles poisike. Viisakusest võib ta küll jaatavalt vastata, aga sisimas langeb sinu mehelik veetlus tema jaoks nulli.

Kas ma võiksin sind kunagi välja kutsuda?

See sarnaneb esimese punktiga, sest naised tahavad, et mees oleks juht ja kontrolliks olukorda. Nad ei soovi, et mees küsiks külgelöömiseks naiselt luba. Ära kunagi küsi naiselt, kas sa võid teda välja kutsuda … lihtsalt kutsu ta välja!

Aga tee seda enesekindlalt. Selleks võid öelda: “Võiksime veel kokku saada… Mis su telefoninumber on?” Samuti võid välja öelda koha, kuhu tahad teda viia, nt: “Kuule, lähme salsakursustele. See on kindlasti lõbus!”

Midagi oma auto, töö või maja kohta, mis kõlab, nagu püüaksid talle muljet avaldada

Kas tead, millised mehed naiste ees oma auto, töö või majaga kiitlevad? Tegelikult küll väga erinevad mehed, aga naiste jaoks kuuluvad nad kõik ühte kategooriasse: mehed, kellel pole midagi muud pakkuda! Võid seda küsida suvaliselt ilusalt naiselt ja ta kinnitab seda. Muidugi, mõnda naist võivad sellised asjad ahvatleda… Aga isegi sel juhul jätab sinu maine varandus naisele palju sügavama mulje, kui sa sellest vestluses juttu ei tee.

Mida sa tahaksid täna teha?

Öeldakse, et naistele meeldivad mehed, kellel on plaan, ja see on täiesti tõsi. Kui sa teed naisele ettepaneku koos aega veeta, peab sul kindlasti olema mingi tegevuskava. Ära pane otsustamise kohustust tema õlgadele, sest muidu hakkab ta sind varsti pidama meheks, kellega koos pole kuigi lõbus.

Kas ma meeldin sulle?

Kui tuleks valida üks lause, mis mehe veetluse naise jaoks igaveseks kustutab, siis oleks see just see küsimus. Naiselt selliste küsimuste küsimine on täielik vastand enesekindlusele.

Seega ära küsi, vaid eelda, et sa meeldid talle, ja lähtu sellest. Sest lõppeks miks sa ei peaks meeldima!?

Jaga

Vaata ka:

vanga 1

Selgeltnägija Vanga müstiline surm

Bulgaaria pimedast selgeltnägijast Vangast, kes elas aastail 1911‒1996, on kirjutatud palju raamatuid ja talle on …

Tarokaart

Pühapäev 19.09 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme …

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Laupäeval 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Laupäeval 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …