Soiver Sven.IMG 9455

TV3 reporter Sven Soiver haigestus kogu perega koroonasse.

“Seitsmeste uudiste” poliitikareporter Sven Soiver haigestus kogu perega koroonaviirusesse ja tema sõnul on see justkui loterii mängimine: sa ei tea kunagi, millised sümptomid sind järgmised tund aega kimbutavad.

 

 

Sveni sõnul on täpselt teada, kuidas viirus nende majja jõudis. Nimelt tuli teade, et tema lasteaias käiv laps on koroonapositiivne ja järk järgult ilmnesid haigusnähud kõigil pereliikmetel: esmalt tekkis köha, seejärel kõrge palavik ja just 2-aastasel lapsel on see veel kõige hullem olnud.

 

 

“See koroona on justkui lototroni keerutamine – tsirr ja vaatad, mis sümptomid sind järgmine tund aega kimbutavad,” kirjeldab Soiver olukorda. Kõik sümptomid on kõigil pereliikmetel esinenud, aga mitte kunagi korraga, vaid juhuslikult.

Näiteks siis, kui vanematel on parasjagu kõrge palavik ja väsimus, on lapsel rohkelt energiat ja mängutuju, mis teeb olukorra väga keeruliseks.

 

 

Küll aga on perekond elanud väga tagasihoidlikku elu ja lähikontakseid neil pole, on Soiveri etteheide HOIA rakendusele, sest see ei märkinud tema abikaasat lähikontaktseks, kuigi nad elavad sama katuse all.

“Iga tund ootad, millega sind üllatatakse. Ainus konstantne asi on nõrkus,” võtab Soiver olukorra kokku.

Allikas: TVPlay

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline