Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
MG 5770 850x560 1

Töötukassa avab vastuvõtu koolituskaardi koostööpartneriks saada soovivatele koolitajatele

Eesti Töötukassa uuendab koolituskaardi koostöö põhimõtteid ja avab 20.11.2023 avalduste vastuvõtu koolituskaardi koostööpartneriks saada soovivatele koolitajatele. Ka olemasolevatel partneritel, kes soovivad uutel tingimustel koostööd jätkata, tuleb esitada uus avaldus.

2024. aastal hakkab kehtima uus VV määrus „Tööhõiveprogramm 2024-2029“, mis toob kaasa mitmeid muudatusi tööturukoolituse korralduses. „Töötukassa rahastab edaspidi eelkõige koolitusi, mille käigus omandatakse oskused, mida on tööturul vaja praegu ja tulevikus. Koolituste valikul lähtusime eelkõige OSKA tööjõuvajaduse uuringutest, riigi strateegilistest ja valdkondlikest arengukavadest ning tööjõuvajadusega seotud statistikast,“ sõnas töötukassa juhatuse liige Reelika Leetmaa. Rahastatavate koolituste loetelu valmis töötukassa, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös ning sellega saab tutvuda SIIN.

Töötukassa toel saavad õppida ka töötavad inimesed. Seetõttu ootame eriti partneriks neid asutusi, kes korraldavad koolitusi ka töövälisel ajal ja erinevates Eesti piirkondades. Samuti ootame partneriks koolitajaid, kes pakuvad  eesti keele tasemeeksamiteks ettevalmistavaid koolitusi ja kelle lektorid ning õppekavad on saanud Keeleameti heakskiidu.

Partneriks saamisel tuleb koolitajal tutvuda koostöötingimustega ning nõustumise korral esitada avaldus. Kvalifitseerimise kohta saate täpsemalt lugeda SIIN.

Allikas. Töötukassa

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed

error: Sisu on kaitstud!