Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

Teisipäev 16.8 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid ja ideed ellu viia just selliselt, nagu oled pikalt plaaninud. Sulle on vastumeelne see, kui asjad ei kulge päris oodatud suunas. Kuna näitad oma asjaajamiste juures välja tavalisest suuremat kirglikkust, on Sul võimalik välja jõuda selliste tulemusteni, mida Sa poleks ehk osanudki oodata. Siinkohal tuleks Sul aga jälgida seda, et Sa ei vaataks mööda seadustest ja lepingutest.

Sul on praegu tavalisest suurem soov luua uusi kontakte teiste inimestega. Siinkohal tuleks Sul aga meeles pidada seda, et kontaktide loomise soov eeldab ka inimeste kontrollimist. Kui hakkad eeldama, et kõik inimesed on ausad ja töökad nagu Sina, siis tuleb Sul pettuda. Seepärast peaksid praegu tähelepanelikult jälgima, kellega ennast seod.

Sinu tähelepanu võivad praegu köitma hakata mitmesugused kunstivaldkonnad. Soovid ehk enam külastada näitusi või muuseume, sest vajad inspiratsiooni selleks, et oma igapäevaseid tegemisi kõige paremini korraldada. Ka loed täna ehk enam erinevaid uudiseid, seda eriti just kunsti ja meelelahutuse valdkonnast. Võib-olla jälgid enam ka seda, kuidas erinevad kuulsused riietuvad ning kas üks või teine asi võiks sobida ka Sulle. Kõik uus ja huvitav on Sulle täna meeltmööda.

Leo ka: ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.08 . Nüüd avaneb elu sulle uue nurga alt

Ehkki tänane päev võib kaasa tuua ka mõningaid raskusi pole muretsemiseks mingit põhjust. Saad abi nendelt inimestelt, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Seepärast ole julgemalt valmis oma muredega nende poole pöörduma. Vältima peaksid seda, et hakkaksid esilekerkinud raskeid situatsioone üledramatiseerima. Võta asju rahulikult ning märkad seda, et paljud asjad leiavad oma lahenduse praktiliselt iseenesest. Teatud lapselik maailmakäsitlus tuleks praegu kasuks. Mida enam suudad ellu suhtuda mänguliselt, seda kergemaks see päev kujuneb.

Täna peaksid Sulle selgeks saama paljud sellised asjad elus, mis on Sulle varem ehk mõningal määral segadustundeid tekitanud. Püüad enda jaoks täpselt paika panna selle, mida elult ootad ja millised asjad tuleks Sul oma elust likvideerida.

Hea aeg on täna õpinguteks. Seepärast on tänane päev väga positiivsete mõjudega õpilastele. Õppimine peaks tunduma praegu tavalisest huvitavamana. Samas kõikvõimalikud testid, kontrolltööd või eksamid pole praegu eriti edukad. Tingitud on see sellest, et kui õpingud võivad olla huvitavad, siis kõik pealesunnitud asjad võivad olla vastunäidustatud. Kellele ikka meeldib teha kontrolltöid või eksameid.

Vaata ka:

lottery g5642ea6cb 640

Õnnelik mängija võitis tBingo lotoga 613 830,30 eurot

Õnnelik mängija võitis Bingo lotoga 613 830,30 eurot. Võidupilet osteti internetist ning pilet on ostetud …