Erakorralised uudised

Punamonumentide turvaliseks teisaldamiseks piirab politsei Narvas liiklust  

 

Teisipäeval, 16. augustil teisaldatakse Vabariigi Valituse otsusel punamonumendid Narvas ja Narva-Jõesuus. Turvalisuse tagamiseks kehtestas politsei monumentide juures viibimiskeelu, mis tähendab tee sulgemist nii liiklusele kui ka jalakäijatele.

 

Narva politseijaoskonna juht Indrek Püvi sõnul piirab politsei Narva tanki ja lähedalasuvate monumentide juures inimeste liikumist. „Loome perimeetri kolme Narva-Narva-Jõesuu teel asuva Nõukogude Liidu sõjamonumendi ümber, et need turvaliselt teisaldada. See tähendab, et inimesed selles alas viibida ei tohi, ka on keelatud autode liikumine ja parkimine. Keeluala on selgelt liiklusmärkidega märgistatud ning seal juures on politseinikud, kes vajadusel inimesi ümbersõidu osas juhendavad,“ selgitas Püvi.

 

Politsei piirab liikumist Narva-Narva-Jõesuu-Hiiemetsa teel alates Kudruküla ristmikust kuni Mätta tänavani ning Peeterristi-Kudruküla teel. Ümbersõit korraldatud läbi Narva-Jõesuu.

 

Indrek Püvi lisas, et loodab inimeste mõistvale suhtumisele. „Avame tavaliikluse taas nii pea kui see on võimalik. Seni palume kõikidel piirkonna inimestel liikudes järgida politseinike juhiseid.“

 

Head ajakirjanikud, kes te plaanite sõita Narva sündmust kajastama, palun arvestage, et monumentide juures kehtib viibimiskeeld. Ümbruskonnas liikudes tuleb olla ettevaatlik ja järgida politseinike juhiseid. Tasub meeles pidada, et Narva tank asub piiriäärsel alal ja kuni 5 km kaugusel Eesti ja Venemaa piirist ei tohi loata drooni lennutada. Kõik päringud ja intervjuusoovid saatke palun kirjalikult kommunikatsioon@politsei.ee või telefonil 5386 8437 ning anname endast parima, et teid kiirelt aidata.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum – Reede 8 detsember 2023

Hea hing, kui sa astud selle päeva valgusse, tea, et inglite armastus ja tugi ümbritseb

taroskoop minuaeg.com jpg

Tarokoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna keskenduge enesehooldusele. See on päev, mil võite kogeda

error: Sisu on kaitstud!