Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 02 at 14.43.43

Tatjana: olin kogu suve suvilas, nüüd tulin tagasi ning vaktsineerisin kohe end ära

Vaktsineerimistelgi teenused on Tallinnlaste seas hästi vastu võetud ning nüüd on linn otsustanud veel ühe punkti avada. Täna saidki esimesed inimesed tutvuda uue Lindakivi kultuurikeskuse vaktsineerimispunktiga.

Vaktsineerimispunktides käivad inimesed uurimas nii vaktsiini mõju kohta tervisele kui ka vaktsiinisüste tegemas. Mõned tulevad juba kolmanda süsti järgi, kuid väga paljud on julgust kogunud ja nüüd esimese süste teinud.

“Kogemus näitab, et viimase nädala jooksul on vaktsineerida soovivate inimeste huvi suurenenud,” sõnas meditsiinitöötaja Tatjana.” Meie vaktsineerimispunktid töötavad täiskoormusega. Ühes punktis teeb päevas vaktsiini üle saja inimese.”

Tallinna neljas linnaosas töötavates telkides on viimase nädala jooksul esimese kaitsesüsti saanud üle 1000 inimese ning huvi on taas suurenev.

“Tegelikult peaks ennast ikka kaitsma,” tuletas endale meelde vaktsineerimispunkti külastaja Tatjana. ” Ma olin kogu suve suvilas, nüüd tulin tagasi ning vaktsineerisin kohe end ära.”Kasvava huvi tõttu on nüüd avatud ka Lasnamäe Lindakivi kultuurikeskuse punkt ning ette valmistatakse ka Vabaduse väljaku punkti avamist. Kõik vaktsineerimiskohad on avatud kuniks huvilisi jagub.

“Käitumisteadlased on välja toonud, et need inimesed, kes on seni vaktsineerimata, kõhklevad ja selle pärast, et nad kardavad oma tervise pärast,” ütles Tallinna koroonanõunik Ester Öpik. “Me oleme näinud seda, et inimese ära kuulmine ja mõista püüdmine ning läbi selle talle võimaluste pakkumine ja küsimustele vastamine on olnud edukas.”

Järgmisest nädalast saab tellida ka kodubrigaadi, mis nõustab, vaktsineerib ning jääb 15 minutiks jälgima inimese seisundit. See lahendus on eelkõige mõelnud neile, kellel on raskendatud liikumine. Kodubrigaad pakub kõigi kolme doosi võimalusi. Ka Lasnamäe uues vaktsineerimispunktis käinud Mihhail aitab oma immuunsusele kaasa juba kolmanda süstiga.

“Peab ikka tegema, ega keegi ei taha haigeks jääda,” ütles Mihhail. “Senini on mul hästi läinud, aga palju tuttavad on ikka haiged olnud. Soovitan kõigil ikka süst ära teha.”

Vaata ka:

Horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on teie jaoks eriti oluline olla diplomaatiline ja

horoskoop armastus

3 sodiaagimärki tunnevad neljapäeval 11. aprillil tänulikkust oma armuõnne eest

1. Vähk (21. juuni – 22. juuli) Vähi jaoks on 11. aprill 2024 romantiline ja

error: Sisu on kaitstud!