Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

Tartus hukkus eramaja tulekahjus mees

Tartust leiti eramaja tulekahju kustutustöödel hukkunud mees. Tõenäoliselt sai tulekahju alguse hooletust suitsetamisest. Töökorras suitsuandurit päästjad majast ei leidnud.

Täna õhtul kell 21.30 teatati Häirekeskusele elumaja tulekahjust Tartus Herne tänaval. Põlengu avastas naabruses elav inimene. Päästjate saabudes olid aknast leegid väljas, majja sisenenud kaitsevarustuses päästjad asusid kohe kannatanut otsima. Ligi seitsme minutiga toodi majast välja toast leitud meesterahvas, kes anti üle kiirabile. Kahjuks meedikutel ei õnnestunud mehe elu päästa.

Päästetööde juhi hinnangul sai tulekahju alguse suitsuga magama jäämisest. Töökorras suitsuandurit päästjad majast ei leidnud.

Käesoleval aastal on tulekahjudes hukkunud 24 inimest. Pooled hukkunutega lõppevatest tulekahjudest saavad alguse hooletust suitsetamisest. Suitsetada on ohutum ruumidest väljas ning sigaret kustutada tuhatoosi või veega täidetud pudelisse.

Päästeamet juhib tähelepanu, et töökorras suitsuandur aitab tulekahjust teada saada võimalikult varakult ning jätab võimaluse päästa enda elu ja vara.

Vaata ka:

lottery g5642ea6cb 640

Õnnelik mängija võitis tBingo lotoga 613 830,30 eurot

Õnnelik mängija võitis Bingo lotoga 613 830,30 eurot. Võidupilet osteti internetist ning pilet on ostetud …