Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tartu Ulikooli peahoone

Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutuleku piletimüük on alanud

Tartu Ülikool korraldab 2024. aasta 18. mail oma vilistlastele kokkutuleku, mis kannab pealkirja „Tagasi ülikooli“. Alates detsembrist on kiirematele müügil soodushinnaga piletid.

Põneva päeva jooksul saab kohtuda õppejõudude ja endiste kursusekaaslastega, külastada armsaks saanud õppehooneid ja auditooriume, võtta Tartu [eel]arvamusfestivalil osa ülikooli aruteludest ning osaleda ühislaulmisel ja õhtusel peol ülikooli spordihoones.

Kuigi aega tagasi keerata ei saa, tõdes õppeprorektor Aune Valk, et ammustesse eilsetesse on võimalik rännata mälestuste ja meenutuste kaudu. „Olgu selleks pikad loengupäevad või unetud eksamisessiooniks valmistumise ööd, pööraselt naljakad tudengipäevad või värvikad juhtumised loengutes – kutsume meenutama kõiki neid hetki, otsima üles oma õppehoone ja toetama oma alma mater’it. Vilistlaste kokkutuleku pilet on ka suurepärane kingitus: võimalus märgata ja taasleida vanu sõpru, kinkida endale ja kursusekaaslastele ühiseid mälestusi ning koosveedetud aega. Tule 18. mail tagasi ülikooli!“

Kuni jaanuari lõpuni on müügil 25-eurosed sooduspiletid. Piletiostuga toetad vilistlaste kokkutuleku toimumist ja pääsed õhtusele peole, mille peaesineja on 2 Quick Start.

Ülikool kutsub vilistlasi üles annetama ka Tartu Ülikooli seitsmenda samba fondi, mille eesmärk on toetada üliõpilasi nende õppe- ja teadustöös. Fondile andis selle asutamise ajal nime Tartu Ülikooli Sihtasutuse toonane patroon Lennart Meri, kes viitas seitsmendale sambale kui tarkusesambale. Loe lähemalt ja anneta sihtasutuse kodulehel.

Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutuleku piletid on müügil Piletitaskus.

Liitu ka vilistlaste infokirjaga, kus jagatakse teavet vilistlaste kokkutuleku programmi ja piletimüügi kohta.

Teadet illustreerivad fotod leiad siit.

Lisateave: Aune Valk, õppeprorektor, aune.valk@ut.ee
Mairin Tann, vilistalste kokkutuleku projektijuht, mairin.tann@ut.ee

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!