Thursday , 28 October 2021
FB IMG 1633199845752

Tartu bussijuht jättis töö pooleli, et rünnata kampaaniat teinud reformierakondlasi

Kampaaniapäevad ei ole vennad. Kohtusime täna tartlastega Kaubamaja juures. Valdavalt rõõmsad ja asjalikud kohtumised. Kuni Tartu linnaliini bussijuht oma töö peatas ja ligi poolsada meetrit meie suunas liikus, et alguses inimesi sõimata ja verbaalselt rünnata. Säilitasime rahu, sest reeglina inimesed rahunevad ka ise siis.

Ta jätkas peaministri ähvardamisega ja vehkis inimeste suunas kätega. Seejärel proovis mind jalaga tabada. Kampaanianänni täis korv päästis löögist. Oleme kõik õnneks terved.

Senine kogemus tänaval kampaaniat tehes on olnud, et ka kriitilised avaldused saab vahetatud üksteisega lugupidavalt ümber käies. Olen veendunud, et see vahejuhtum oli erand, aga sellest ei saa vaikida. Loodan, et bussis olnud inimesed liiga šokis ei ole.

P.S: Ma ei soovi bussijuhile halba. Politseid on teavitatud, aga olen nõus ka vabandusega. Keegi õnneks seekord füüsiliselt viga ei saanud.

ALLIKAS. ANDRUS PUNT FACEBOOK,

Jaga

Vaata ka:

coronavirus gc7d8cd8bd 640

Maski kandmine muutub kõigile kohustuslikuks ka meelelahutuskohtades

Reedest karmistuvad maskikandmise nõuded ehk meelelahutuskohad, kus seni oli maski kandmine rangelt soovituslik, saab see …

sky gdb6311611 640

Ilmateenistus andis kogu Eestile tormihoiatuse

Ilmateenistuse prognoosi kohaselt tugevneb pärastlõunal Lääne-Eesti saartelt alates lõuna- ja edelatuul puhanguti 15, saartel ja …

candles g6b8e1541a 640

Viljandimaal hukkus tulekahjus mees

Viljandimaalt Mulgi vallast teatati täna varahommikul kell 7.32 häirekeskusele, et Lilli külas asuvas elamus on …

virus gbdb737d0b 640

Valgupõhine vaktsiin laseb end Eestis veel oodata

Valgupõhine Novavax võib tuua vaktsineerima ka neid inimesi, kes mRNA tehnoloogiat tunnistada ei taha või on …