Wednesday , 19 June 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 11 juuni 2024

Jäär (Aries): Viie Karika Keskendu positiivsele, Jäär. Ehkki asjad pole läinud plaanipäraselt, on iga ebaõnnestumine väärtuslik õppetund. Selle asemel, et takerduda mineviku vigadesse, püüa näha neis uusi võimalusi ja liigu edasi.

Sõnn (Taurus): Jõud (tagurpidi) Ära kahtle endas, Sõnn. Tagasilöögid on osa elust ja oluline on, kuidas neist taastud. Ole enesekindel ja proovi asju uuesti, leides uusi lähenemisviise.

Kaksikud (Gemini): Mõõkade Kuninganna Ole aus, Kaksikud. Kui miski ei toimi sinu jaoks, pead sellest rääkima. Keskendu oma vajadustele ja heaolule, väljendades oma piire selgelt.

Vähk (Cancer): Maailm (tagurpidi) Lõpeta alustatu, Vähk. Ehkki oled väsinud ja tahaksid edasi liikuda, vajab praegune projekt veel viimast pingutust. Lõpeta kõik pooleliolevad asjad, et saaksid tõeliselt edasi liikuda.

Lõvi (Leo): Kaheksa Karikat Võta paus, Lõvi. Kui oled oma praeguses olukorras liiga sisse mähkunud, ei suuda sa selgust saavutada. Astu korraks kõrvale ja keskendu millelegi muule, et hiljem selge pilguga tagasi tulla.

Neitsi (Virgo): Eremiit Oma teejuht, Neitsi. Kuigi teised võivad pakkuda head nõu, on aeg otsida vastuseid enda seest. Tee pisut hingetööd ja leia oma tee.

Kaalud (Libra): Üheksa Saua Ära anna alla, Kaalud. Viimased nädalad on olnud raske võitlus, kuid edu on lähedal. Puhka natuke ja koguaeg jõudu, et viimane tõuge teha.

Skorpion (Scorpio): Varraste Kuninganna Enesekindlus on võtmetähtsusega, Skorpion. Usalda ennast ja oma soove. Tee julge samm oma unistuste poole ja teised järgivad sind.

Ambur (Sagittarius): Kaheksa Mõõka (tagurpidi) Vabasta ootused, Ambur. Näe praegust olukorda loova võimalusena, mitte koormana. See perspektiivimuutus aitab sul vabaneda tarbetust stressist.

Kaljukits (Capricorn): Kaks Saua (tagurpidi) Mis sind tagasi hoiab, Kaljukits? Uurige, mis sind takistab järgmise sammu tegemisel. Tundmatu hirm ei ole piisav põhjus ohutuks mängimiseks. Analüüsi oma hirme ja astu julge samm edasi.

Veevalaja (Aquarius): Müntide Kuninganna Ole praktiline ja hoolitsev, Veevalaja. Keskendu oma ressursside haldamisele ja kodu mugavuse suurendamisele. Pööra tähelepanu tervisele ja heaolule.

Kalad (Pisces): Karikate Rüütel Ole avatud ja tundlik, Kalad. Suhete vallas võivad esile kerkida romantilised ja emotsionaalsed võimalused. Lase oma südamejuhil sind juhtida ja ole valmis uusi emotsionaalseid kogemusi vastu võtma.

Vaata ka:

euroopa liit minuaeg.com

Euroopa poolaasta kevadpaketi keskmes on ELi konkurentsivõime ja riikide rahanduse usaldusväärsus

Euroopa poolaasta 2024. aasta kevadpaketi raames annab komisjon täna liikmesriikidele poliitilisi suuniseid, kuidas luua tugevat

images

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl müüt või tõde?

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl on iidne traditsioon, mis põhineb pigem müüdil kui teaduslikul tõel. Müüt: Sõnajalg