Wednesday , 19 June 2024
Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Teisipäev 11. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Sinu armuelu võib täna võtta põnevaid pöördeid. Ükskõik, kas oled vallaline või suhtes, veeda aega kellegagi erilises või ebaharilikus keskkonnas. Avameelsus ja siirus on täna sinu tugevused, nii et ära karda oma tundeid jagada.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Romantika võib täna õitseda ootamatutes kohtades. Naudi erilisi hetki oma partneriga või leia uus armastus läbi ühiste hobide. Püüa hoida avatud meelt ja ära lase väikestel ebakõladel suhteid rikkuda.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on suurepärane päev vestlusteks ja ühenduste loomiseks. Kerge ja mänguline suhtlemine võib viia sügavamate tunneteni. Kui oled suhtes, leia aega oma partneriga südamest südamesse rääkida.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Oled valmis avama oma südame ja näitama haavatavust. Suhted võivad tänu sellele süveneda ja tugevneda. Võta aega, et nautida vaikseid ja intiimseid hetki koos oma partneriga.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Romantilised seiklused ootavad sind. Ole valmis võtma riske ja astuma mugavustsoonist välja. Üllata oma partnerit või tee midagi spontaanset, mis lisab teie suhtele vürtsi.

Neitsi (23. august – 22. september)

Tänane päev toob rõhku detailidele ja hoolitsusele. Väikesed armastuse ja tähelepanu žestid võivad täna palju tähendada. Näita oma partnerile, kui väga sa temast hoolid, olles tähelepanelik ja toetav.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Sinu suhtlemisoskus on täna tipus. Kasuta seda, et lahendada vanu konflikte või alustada uusi romantilisi seiklusi. Ära karda olla otsekohene ja aus oma tunnete osas.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Intensiivsus ja kirg iseloomustavad sinu armuelu täna. Ole avatud sügavateks emotsionaalseteks vestlusteks ja ühisteks kogemusteks. Luba endale ja oma partnerile aega, et sügavamale sukelduda.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Romantika võib leida tee igapäevastesse tegevustesse. Olgu see ühine jalutuskäik või õhtusöök kodus, leia viise, kuidas jagada kvaliteetaega oma kallimaga.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev planeerimiseks ja tuleviku arutamiseks. Kui oled suhtes, mõtle ühistele eesmärkidele ja unistustele. Kui oled vallaline, ole avatud uutele võimalustele ja tutvustele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sõprussuhted võivad täna muutuda romantilisteks. Hoia silmad lahti ja ole avatud ootamatutele tunnetele. Hea suhtlemine ja ausus on täna eriti olulised.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Tunded ja intuitsioon juhivad täna sinu armuelu. Usalda oma sisetunnet ja lase sellel juhatada sind õigete otsuste tegemisel. Ole õrn ja hooliv nii enda kui ka oma partneri suhtes.

Vaata ka:

euroopa liit minuaeg.com

Euroopa poolaasta kevadpaketi keskmes on ELi konkurentsivõime ja riikide rahanduse usaldusväärsus

Euroopa poolaasta 2024. aasta kevadpaketi raames annab komisjon täna liikmesriikidele poliitilisi suuniseid, kuidas luua tugevat

images

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl müüt või tõde?

Sõnajalaõie otsimine jaaniööl on iidne traditsioon, mis põhineb pigem müüdil kui teaduslikul tõel. Müüt: Sõnajalg