Wednesday , 19 June 2024
ingel

Ingli Sõnum – Teisipäev 11 juuni 2024

Sõnumid Sinu Inglitelt

Ingli number 17: Sel päeval keskendu enesetundmisele ja sisemise rahu leidmisele. Sinu inglid julgustavad sind veetma aega looduses ja võtma hetki, et mõelda oma eluteele. See on ideaalne aeg spirituaalseks kasvuks ja enesesse süüvimiseks.

Ingli number 1153: Usalda oma võimeid ja ole järjepidev oma eesmärkide saavutamisel. Sinu inglid soovivad, et sa mõistaksid oma väärtust ja kasutaksid oma aega targalt, et luua tulevik, mida oled alati soovinud. See number tuletab meelde, et kõik muutused, mida koged, viivad sind lähemale sinu elumissioonile ja kõrgematele eesmärkidele.

Ingli number 1122: On aeg jätta maha vanad harjumused ja negatiivsed emotsioonid, mis sind enam ei teeni. Sinu inglid soovivad, et alustaksid uut elu positiivse energiaga, täites selle rõõmu ja positiivsete mõtetega. Nad julgustavad sind kasutama positiivseid afirmatsioone ja olema avatud nende abile ja juhendamisele.

Need sõnumid annavad sulle selgust ja toetust, aidates sul liikuda edasi kindlustundega ja rahuga. Usu, et sinu inglid on alati sinuga, toetades ja juhatades sind igal sammul.

Päeva mõte: Olgu see päev täis sisemist rahu ja enesekindlust, mida sinu inglid sulle soovivad.

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika