Wednesday , 19 June 2024
horoscope 2

Horoskoop – Teisipäev 11 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilise ja motiveerituna. Kasuta seda energiat uute projektide alustamiseks või vana lõpetamiseks. Perekonna ja sõpradega suhtlemine toob rõõmu ja võib avada uusi võimalusi.

Sõnn (20. aprill – 20. mai) Täna võib esineda pingeid tööl. Proovi säilitada rahu ja keskenduda lahendustele. Kodune elu pakub aga lohutust ja tuge, seega veeda õhtu lähedaste seltsis.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Täna on suurepärane päev oma ideede ja tunnete väljendamiseks. Merkuur Kaksikutes soodustab suhtlemist ja loovust. Kasuta seda aega kirjade kirjutamiseks või loovate projektidega tegelemiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli) Tunne end täna enesekindlana ja valmis oma eesmärke saavutama. Väldi liigset muretsemist ja keskendu positiivsetele aspektidele. Lähedaste tugi on täna eriti oluline.

Lõvi (23. juuli – 22. august) Täna toob sulle enesekindlust ja soovi särada. Kasuta seda energiat oma karjääris või isiklikes suhetes. Ole avatud uutele võimalustele ja ära karda riske võtta.

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on hea päev korraldamiseks ja planeerimiseks. Keskendu detailidele ja tee plaanid tulevikuks. Tööalased kohustused nõuavad täna täit tähelepanu.

Kaalud (23. september – 22. oktoober) Täna võib tekkida vajadus tasakaalustada töö- ja eraelu. Otsi võimalusi, kuidas stressi maandada ja leida aega enda jaoks. Sotsiaalsed suhted toovad rõõmu ja kergendust.

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Täna tunned vajadust sügavate ja sisukate vestluste järele. Kasuta seda aega, et arutada olulisi teemasid oma lähedastega. Töö juures võib oodata edukat päeva, kui keskendud oma eesmärkidele.

Ambur (22. november – 21. detsember) Täna on hea päev reisideks ja uute kogemuste otsimiseks. Oled avatud ja seiklushimuline. Võta ette midagi uut ja põnevat, mis avardab su silmaringi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Tööalased ülesanded võivad täna olla keerulised, kuid suudad need edukalt lahendada, kui püsid keskendunud. Isiklikus elus võib tekkida vajadus teha olulisi otsuseid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar) Täna on soodne päev loominguliseks tegevuseks ja uute ideede arendamiseks. Mis on seni olnud vaid hobi, võib muutuda tulusaks tegevuseks. Ole julge ja jälgi oma südant.

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Täna on hea päev keskenduda enda vaimsele ja emotsionaalsele tervisele. Mediteeri, loe või veeda aega looduses. Tööalased pinged võivad taanduda, kui leiad aega lõõgastumiseks.

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika