Erakorralised uudised
Tarokaart

Taroskoop – Pühapäev 12 mai 2024

Pühapäeval, 12. mail 2024, pakub taroskoop iga tähemärgi jaoks juhiseid ja perspektiive, mis on tuletatud tarokaartidest. Siin on iga tähemärgi taroskoop:

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Kaart: Keiser
Ole kindel oma otsustes ja võta juhtpositsioon, kui see on vajalik. Pühapäev pakub sulle võimalust näidata oma juhtimisvõimeid ja tuua struktuur sinu igapäevaelusse.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Kaart: Hierofant
Leia mugavust traditsioonidest ja rutiinidest. See on hea päev pühenduda spirituaalsetele või religioossetele tegevustele, mis toovad sulle sisemist rahu ja selgust.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Kaart: Armastajad
Suhete ja valikute tasakaalustamine on päeva teema. Kommunikatsioon ja ausus on suhete tugevdamise võti. Kuula oma südant ja vali tee, mis tundub õige.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Kaart: Kuu
Sinu intuitsioon on terav, kuid võid tunda ebakindlust või segadust. Võta aega, et mõelda oma tunnetele ja ära lase hirmudel end juhtida. Usalda oma sisetunnet.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Kaart: Päike
Ees on rõõmus ja helge päev. Sinu loovus ja karisma on kõrgpunktis, nautige seda energiat ja kasuta seda positiivseteks tegevusteks ja kohtumisteks.

Neitsi (23. august – 22. september)
Kaart: Eremiit
Pühenda aega iseendale ja oma mõtetele. Võib-olla on aeg mõnda aega maha võtta ja mõtiskleda oma elutee ja tuleviku üle. Otsi sügavamat tarkust ja mõistmist.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Kaart: Õiglus
Õigluse ja tasakaalu otsimine on oluline. Ole aus nii enda kui teiste suhtes. See on hea päev oluliste otsuste tegemiseks, arvestades kõiki fakte ja perspektiive.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Kaart: Surm
See kaart tähistab muutust ja transformatsiooni. Ära karda muutusi, vaid võta neid kui võimalusi kasvada ja arendada. Vabasta end vanast, et teha ruumi uuele.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Kaart: Mõõdukus
Otsi tasakaalu ja harmooniat kõiges, mida teed. See on hea päev leidmaks kompromissi ja töötamaks koostöös teistega, et saavutada suuremaid eesmärke.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kaart: Kurat
Ole teadlik sõltuvustest või piirangutest, mis võivad sind tagasi hoida. Võta vastutus oma elu eest ja tee teadlikke valikuid, mis toetavad sinu tõelist mina ja vabadust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Kaart: Täht
Lootus ja inspiratsioon on sinu kaaslased. Usu oma unistustesse ja järgi oma kõrgemaid eesmärke. See on suurepärane aeg ühenduse loomiseks oma sisemise tarkusega ja jagada seda valgust ka teistega. Lase oma loovusel ja intuitsioonil juhtida sind uutesse suundadesse.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kaart: Rippuv mees
Aeg mõelda sügavamalt ja vaadata asju uuest perspektiivist. Võib-olla on vaja teha paus ja hinnata, mida tõeliselt väärtustad. Võimalus mõtisklemiseks või spirituaalseks kasvuks võib avaneda, kui oled valmis oma tavapärastest mõttemustritest lahti laskma.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane