horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 12 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Energia on kõrge ja motivatsioon pealehakkamiseks tugev. Kasuta seda päeva selleks, et tegeleda projektidega, mis nõuavad julgust ja initsiatiivi. Võimalik, et kohtad uusi ja huvitavaid inimesi, kes inspireerivad sind oma ideedega.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Aeg maha võtta ja lõõgastuda on täna sinu jaoks keskne teema. Kasuta pühapäeva selleks, et hellitada ennast ja nautida mugavusi, mis toovad rõõmu. Sinu finantsseisundi üle vaatamine võib tuua kasu tulevikuplaanides.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Sotsiaalne suhtlus ja lühireisid on täna esiplaanil. Suhtle aktiivselt sõprade ja pereliikmetega, kuid ole valmis ka spontaanseteks plaanideks. Sinu vaim on eriti terav, kasuta seda õppimiseks või huvitavate probleemide lahendamiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Tunnete väljendamine ja perega aja veetmine on täna sinu jaoks olulised. Võimalik, et oled veidi tundlikum kui tavaliselt, seega püüa leida tasakaal emotsionaalsete ja praktiliste küsimuste vahel.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Loovus ja eneseväljendus on täna võtmetähtsusega. Pühenda aega hobidele või kunstile, mis sind inspireerivad. Laste või lähedastega veedetud aeg toob rõõmu ja loob südantsoojendavaid mälestusi.

Neitsi (23. august – 22. september)
Korraldus ja detailidele tähelepanu pööramine võib tuua selgust ja rahulolu. See on hea päev kodu korrastamiseks või tervise eest hoolitsemiseks. Võimalik, et tunned vajadust oma mõtteid ja tundeid analüüsida.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Suhted on täna sinu tähelepanu keskpunktis. Võid leida end diplomaatilisi vestlusi pidamas või teiste vahel tasakaalu otsimas. Kunst ja ilu pakuvad rõõmu ning inspiratsiooni.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Intensiivsus ja sügavad emotsionaalsed kogemused võivad täna esile kerkida. Pühendu projektidele, mis nõuavad süvenemist või uurimistööd. Privaatsus ja enesepeegeldus on päeva märksõnad.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Avasta uusi ideid või kultuure. Reisimine või uute kogemuste otsimine, kasvõi raamatute või dokumentaalide kaudu, toob värskust ja laiendab su maailmapilti. Ole avatud õppimisele ja kasvule.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Pühendunud töö ja kohustuste täitmine võivad täna olla sinu fookuses. Tunnustus ja saavutused professionaalses sfääris võivad tuua rahulolu, kuid ära unusta lõõgastuda ja aega maha võtta. Oma pühendumuse tasakaalustamine isiklike hetkedega on oluline.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Innovatsioon ja originaalsed mõtted valitsevad sinu päeva. See on suurepärane aeg oma projektide edendamiseks, mis võivad hõlmata tehnoloogiat või sotsiaalseid uuendusi. Samuti on see hea aeg sõprade ja mõttekaaslastega suhtlemiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Sinu tundlikkus ja empaatia on täna eriti teravad. Veeda aega loominguliste tegevuste või meditatsiooniga, mis aitavad sul ühenduda oma sisemise rahu ja intuitsiooniga. Võib esineda tugev soov teistele toeks olla.

Vaata ka:

F Politsei 2

Põhja prefektuuri nädalavahetuse info – Peksti emasi ja naisi.

Tallinn Kehalised väärkohtlemised 17. mail teatati, et Lasnamäel Uuslinna tänava kortermajas lõi alkoholijoobes 49-aastane mees

53732784837 0bc5a37ec4 c

Välisministeeriumis tutvustati ettevõtjatele Jaapani turu võimalusi ja esitleti Eesti-Jaapani suhetele pühendatud raamatut

Täna, 20. mail tutvustati välisministeeriumis Eesti ettevõtjatele Jaapani turu võimalusi ja iseärasusi ning esitleti Ene