love 2331486 960 720 576x560 1 1

Armastuse horoskoop – Pühapäev 12 mai 2024

Armastuse horoskoop pühapäevaks, 12. maiks 2024, annab ülevaate sellest, mida iga tähemärk võib oodata oma romantilistes suhetes. Siin on, mida iga tähemärk võib oodata:

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Täna on suurepärane päev võtta ette midagi uut koos partneriga. Väike seiklus või spontaanne tegevus võib suhtesse uut energiat tuua. Vabaduse ja iseseisvuse vajadus on kõrgendatud, aga püüa leida tasakaal ka kaaslase vajaduste arvestamisega.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Täna võid tunda soovi suurema turvalisuse ja stabiilsuse järele oma suhetes. Hea päev rääkida partneriga tulevikuplaanidest ja kindlustada, et te mõlemad liigute sama eesmärgi suunas. Romantiline õhtu kodus võib olla just see, mida vajate.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Kommunikatsioon on täna sinu jaoks võtmetähtsusega. Veendu, et jagad oma tundeid ja mõtteid ausalt ja avatult. Võimalik, et avastad uusi huvitavaid teemasid, mida partneriga arutada. Olge valmis üksteist kuulama ja õppima.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Tunded võivad täna olla eriti intensiivsed. Võimalik, et tunned vajadust olla lähedasem ja sügavamalt ühendatud oma partneriga. Hea päev sügavamatele vestlustele või mõnele ühisele lõõgastavale tegevusele, mis toob teid lähemale.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Täna tunned end eriti kirglikult ja elujõuliselt. See energia võib suhtesse tuua elevust ja rõõmu. Ole aga ettevaatlik, et sinu soov juhtida ei muutuks domineerivaks. Jagage juhtrolli ja nautige üksteise seltskonda.

Neitsi (23. august – 22. september)
Püüa täna olla eriti tähelepanelik ja toetav oma partneri suhtes. Väikesed žestid ja märkamised võivad tugevdada teie sidet. Võimalik, et su partner vajab rohkem julgustust või mõistmist sinu poolt.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Täna võid kogeda harmooniat ja tasakaalu oma suhtes. Veeda kvaliteetaega koos oma kallimaga, tehes midagi, mis teile mõlemale meeldib. Avatus ja koostöövalmidus toovad teid veelgi lähemale.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Kirg ja sügavus on sinu päeva märksõnad. Võimalik, et sinu suhetes ilmneb sügavam emotsionaalne või füüsiline lähedus. Ole valmis oma tundeid täielikult avama ja võib-olla ka mõningaid sügavamaid küsimusi arutama.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Vabadus ja seiklus on sinu jaoks olulised. Kaalu, kas võiksite koos partneriga ette võtta midagi uut ja põnevat. Olge avatud uutele kogemustele ja jagage üksteisega oma unistusi ja eesmärke.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Täna võid tunda vajadust olla praktiline ja organiseeritud ka suhtes. Hea päev rääkida läbi pikemad plaanid või arutada ühiseid eesmärke. Kuigi see võib tunduda vähem romantiline, aitab see luua kindla vundamendi ja tulevikusuuna.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Sinu suhtes valitseb täna soov jagada uusi ideid ja kogemusi. See on hea päev osaleda ühiskondlikus tegevuses või lihtsalt koos sõpradega aega veeta. Ühine huvi ühiskondlike või innovaatiliste teemade vastu võib tugevdada teie vahelist sidet.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Tänane päev on ideaalne sügavamateks emotsionaalseteks jagamisteks. Sinu empaatia ja tundlikkus teevad sind eriti vastuvõtlikuks partneri vajadustele. Hea päev veeta koos aega looduses või lihtsalt rahulikus keskkonnas, kus saate üksteisele keskenduda.

Vaata ka:

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma

www.minuaeg.com

5 Head Enesetunde Nõuannet Murtud Südame Viivitamatuks Terveks Ravimiseks

Anna Endale Aega ja Ruumi Võta endale aega, et oma tundeid läbi töötada. Luba endal