Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 4 aprill 2024

Täna on päev, mil tasub usaldada oma intuitsiooni ja kasutada oma sisemisi jõude. Päevakaart on Karikate kuningas, kes sümboliseerib emotsionaalset tasakaalu ja tugevat intuitsiooni. Vaatame, mida ta soovitab igale tähemärgile.

Jäär: Tõmba julgelt tarot ja küsi nõu oma uute ideede kohta. Kaardid aitavad sul teha õigeid valikuid.

Sõnn: Karikate kuningas soovitab lõõgastuda ja nautida rahulikku päeva. Leia aega iseendale ja tegelemisega, mis sulle rõõmu toob.

Kaksikud: Suhtlus ja sotsiaalsus on täna sinu võtmesõnad. Kasuta oma võlu ja jutukust kunsti, et luua uusi tutvusi ja laiendada oma sõpruskonda.

Vähk: Pühenda täna aega oma kodule ja perele. Korrasta oma elukeskkonda või tee koos perega midagi meelelahutuslikku.

Lõvi: Lase oma loomingulisusel lendu! Karikate kuningas soovitab tegeleda tegevustega, mis väljendavad sinu unikaalsust ja annavad sulle loomevaba rahuldust.

Neitsi: Praktilisuse ja korrastamise päev. Kasuta oma organiseerimisoskusi, et tuua ellu korda ja selgust nii tööl kui ka kodus.

Kaalud: Suhete päev! Püüa tugevdada olemasolevaid sidemeid ja olla toeks oma partnerile või sõpradele. Karikate kuningas soovitab avatud suhtlust ja hoolivust.

Skorpion: Täna on hea päev enesesse vaatamiseks ja oma tunnete mõtestamiseks. Meditatsioon või päevikukirjutamine aitavad sul saavutada selgust.

Ambur: Seikluste ja uudishimu päev! Ära karda proovida midagi uut ja põnevat. Karikate kuningas soovitab avatud meelt ja julgust uusi kogemusi otsida.

Kaljukits: Töö ja ambitsioonide päev. Karikate kuningas soovitab kasutada oma keskendumisvõimet ja pühendumust, et saavutada oma eesmärke.

Veevalaja: Sõprade ja lähedastega koosolemise päev. Mängud, vestlused või ühine väljasõit aitavad tugevdada teie sidemeid.

Kalad: Unistuste ja inspiratsiooni päev. Visualiseeri oma tulevikku ja tegutse selle nimel, et muuta unistused reaalsuseks. Karikate kuningas soovitab uskuda endasse.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!