Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Armastuse horoskoop – Neljapäev, 4. aprill 2024

Täna on romantika ja sügavate tunnete päev. Päevakaart on Karikate kuningas, kes sümboliseerib emotsionaalset küpsust ja rahu. See kaart toob head energiat armastuses ja suhetes. Vaatame lähemalt, mida ta toob igale tähemärgile.

Jäär: Kirg ja seiklus! Täna on suurepärane päev, et tuua oma suhtesse elevust ja uusi kogemusi. Proovige midagi uut koos oma partneriga.

Sõnn: Lõõgastumine ja lähedus. Nautige rahulikku aega oma partneriga ja nautige teineteise seltskonda. Kodune õhtu või jalutuskäik looduses sobivad selleks ideaalselt.

Kaksikud: Suhtlemine ja flirtimine. Täna on hea päev, et vestelda oma partneriga ja jagada oma tundeid. Flirt ja naljatlemine toovad teie suhtesse sära.

Vähk: Hoolitsus ja romantika. Pühenda täna aega oma partnerile ja näita talle oma armastust. Väikesed žestid ja romantilised üllatused teevad talle rõõmu.

Lõvi: Loovus ja eneseväljendus. Kasutage oma loomingulist energiat, et tuua oma suhtesse värvi ja elevust. Kirjutage luuletus, maalige pilt või tehke muusikat oma partnerile.

Neitsi: Praktilisus ja toetus. Pakkuge oma partnerile praktilist abi ja tuge. Täna on hea päev, et koos majapidamistöödega tegeleda või ühiseid eesmärke planeerida.

Kaalud: Harmoonia ja tasakaal. Püüdke leida oma suhtes tasakaalu ja kompromissi. Kuulake oma partnerit ja arvestage temaga.

Skorpion: Kirg ja sügavus. Täna on suurepärane päev, et uurida oma suhte sügavamat poolt ja jagada oma partneriga oma varjatud tundeid.

Ambur: Seiklus ja avastamine. Minge koos oma partneriga reisile või avastage uusi kohti oma kodulinnas. Uued kogemused tugevdavad teie sidet.

Kaljukits: Pühendumus ja usaldus. Täna on hea päev, et arutada oma suhte tulevikku ja kinnitada oma pühendumust teineteisele.

Veevalaja: Sõprus ja vabadus. Nautige oma partneriga koosolemist ja jagage oma mõtteid ja ideid. Teie vaimne side on teie suhte alus.

Kalad: Unistused ja romantika. Täna on suurepärane päev, et unistada oma tulevikust koos oma partneriga. Visualiseerige oma ühist elu ja tehke plaane tulevikuks.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Laupäev 13 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaardiks on “Temperants”. See julgustab teid leidma tasakaalu oma

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

error: Sisu on kaitstud!