Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
love 1

Südamevalu lõppeb kolme sodiaagimärgi jaoks 4. aprillil pärast seda, kui Veenus siseneb Jäärasse

  1. aprillil 2024 siseneb Veenus Jäära märki, tuues kaasa suurepärase uudise kolmele sodiaagimärgile: Lõvile, Amburile ja Veevalajale. See kosmiline sündmus toob neile märkidele armastuses ja suhetes positiivseid muutusi.

Lõvi: Lõvide jaoks on see aeg leida uus armastus või leida sädet oma olemasolevasse suhtesse. Veenus Jääras annab neile enesekindlust ja võimekust oma tundeid väljendada.

Ambur: Amburid võivad oodata leppimist oma endise partneriga või uut romantilist seiklust. Veenus Jääras avab neile uusi võimalusi ja aitab neil leida õnne armastuses.

Veevalaja: Veevalajate jaoks on see aeg sügavamaks emotsionaalseks sidemeks oma partneriga. Veenus Jääras aitab neil avada oma südant ja luua usaldusliku ja armastava suhte.

Mida see teistele sodiaagimärkidele tähendab:

  • Jäär: Jäärad võivad tunda end energilisemalt ja kirglikumalt. See on hea aeg oma suhetes initsiatiivi haarata.
  • Sõnn: Sõnnid võivad tunda end romantilisemalt ja tundlikumalt. See on hea aeg oma partneriga sügavate vestluste pidamiseks.

  • Kaksikud: Kaksikud võivad tunda end flirtivaimalt ja seltskondlikumalt. See on hea aeg uute inimestega kohtuda ja uusi tutvusi luua.
  • Vähk: Vähi jaoks on see aeg hoolitseda oma lähedaste eest ja tunda end armastatuna. See on hea aeg perega aega veeta ja oma tundeid jagada.

  • Neitsi: Neitsi jaoks on see aeg keskenduda oma praktilistele eesmärkidele ja leida stabiilsust oma suhetes.
  • Kaalud: Kaalud võivad tunda end tasakaalustatumalt ja harmoonilisemalt. See on hea aeg oma suhetes kompromisse leida ja lahendada konflikte.
  • Skorpion: Skorpionid võivad tunda end kirglikumalt ja intensiivsemalt. See on hea aeg oma suhetes sügavamat lähedust otsida.

  • Kalad: Kalade jaoks on see aeg unistada ja fantaseerida armastusest. See on hea aeg oma loomingulist energiat oma suhetes rakendada.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

error: Sisu on kaitstud!