Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 4 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Tänane päev on hea aeg uute ideede ja projektide alustamiseks. Teie energia on kõrgel ja te olete võimeline saavutama kõike, mille ette võtate. Olge avatud uutele võimalustele ja ärge kartke riskida.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Tänane päev on hea aeg lõõgastumiseks ja nautimiseks. Veeda aega oma lähedastega või tee midagi, mis sulle meeldib. Väldi stressirohkeid olukordi ja võta aega iseendale.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Tänane päev on hea aeg suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Teie suhtlemisoskus on terav ja te olete võimeline tegema hea mulje. Kasutage seda päeva oma võrgustiku laiendamiseks ja uute kontaktide loomiseks.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Tänane päev on hea aeg oma kodu ja pere eest hoolitsemiseks. Tee midagi, mis muudab sinu kodu hubasemaks ja mugavamaks. Veeda aega oma perega ja naudi nende seltskonda.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Tänane päev on hea aeg oma loomingulisuse väljendamiseks. Tee midagi, mis sulle meeldib ja mis toob sulle rõõmu. Kasutage seda päeva oma talentide arendamiseks ja uute ideede uurimiseks.

Neitsi (23. august – 22. september)

Tänane päev on hea aeg oma praktiliste oskuste rakendamiseks. Tee midagi, mis on kasulik ja praktiline. Kasutage seda päeva oma elu korrastamiseks ja organiseerimiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Tänane päev on hea aeg suhete ja koostöö jaoks. Tee midagi koos oma partneri või sõpradega. Kasutage seda päeva oma suhete tugevdamiseks ja uute sidemete loomiseks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Tänane päev on hea aeg enesereflektsiooniks ja vaimseks kasvuks. Mõelge oma elule ja sellele, mida te tahate saavutada. Kasutage seda päeva oma eesmärkide seadmiseks ja oma elu parandamiseks.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Tänane päev on hea aeg seikluste ja uute kogemuste jaoks. Tee midagi põnevat ja ebatavalist. Kasutage seda päeva oma silmaringi laiendamiseks ja uute asjade õppimiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Tänane päev on hea aeg oma karjääri ja ambitsioonide edendamiseks. Tee midagi, mis aitab sul oma eesmärke saavutada. Kasutage seda päeva oma oskuste arendamiseks ja uute võimaluste otsimiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Tänane päev on hea aeg oma sõprade ja perega aja veetmiseks. Tee midagi lõbusat ja nauditavat. Kasutage seda päeva oma suhete tugevdamiseks ja lähedastega sidemete loomiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Tänane päev on hea aeg unistamiseks ja inspiratsiooniks. Mõelge oma tulevikule ja sellele, mida te tahate saavutada. Kasutage seda päeva oma loomingulisuse rakendamiseks ja uute ideede uurimiseks.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!