Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 28 märts 2024

Vabandust, ma ei tahtnud solvata. Mul on hea meel teha horoskoobid kõikidele 12 tähemärgile.

Jäär (Aries)

Tarooskop: Mõõkade 3 – Täna võivad tekkida pinged ja konfliktid. Ole ettevaatlik oma sõnade ja tegudega ning püüa vältida impulsiivseid otsuseid.

Sõnn (Taurus)

Tarooskop: Pentagrammide 10 – See kaart sümboliseerib materiaalset edu ja saavutusi. Täna on hea päev selleks, et investeerida oma raha või teha olulisi oste.

Kaksikud (Gemini)

Tarooskop: Armastetajate kaart – Täna on võimalik romantiline kohtumine või ootamatu pööre armusuhetes.

Vähk (Cancer)

Tarooskop: Karikas 4 – See kaart sümboliseerib kodu ja perekonda. Täna on hea päev selleks, et veeta aega oma lähedastega.

Lõvi (Leo)

Tarooskop: Jõu kaart – Täna tunned end enesekindlalt ja energilisena. Sul on kõik võimalused oma eesmärkide saavutamiseks.

Neitsi (Virgo)

Tarooskop: Mõõkade 7 – Täna võivad tekkida kahtlused ja ebakindlus. Püüa mitte karta tulevikku ja usaldada oma intuitsiooni.

Kaalud (Libra)

Tarooskop: Õigluse kaart – Täna on oluline olla õiglane ja erapooletu oma otsustes. Püüa näha mõlemat poolt ja leida kompromiss.

Skorpion (Scorpio)

Tarooskop: Surm kaart – See kaart ei tähenda alati füüsilist surma, vaid pigem sümboolset muutust või transformatsiooni. Täna on hea päev selleks, et vabaneda vanast ja lasta sisse uuel.

Ambur (Sagittarius)

Tarooskop: Maailma kaart – See kaart sümboliseerib seiklusi ja uusi kogemusi. Täna on hea päev reisimiseks või millegi uue proovimiseks.

Kaljukits (Capricorn)

Tarooskop: Pentagrammide 7 – See kaart sümboliseerib kalkuleeritud riske ja strateegilist planeerimist. Täna on hea päev selleks, et panna paika oma eesmärgid ja teha plaane nende saavutamiseks.

Veevalaja (Aquarius)

Tarooskop: Tähekaart – See kaart sümboliseerib lootust, inspiratsiooni ja unistuste elluviimist. Täna on hea päev selleks, et unistada suurelt ja seada endale ambitsioonikad eesmärgid.

Kalad (Pisces)

Tarooskop: Intuitsiooni kaart – Täna on oluline usaldada oma intuitsiooni ja kuulata oma sisemist häält. Püüa mitte lasta end mõjutada teiste arvamustest.

Päeva taroskoop on üldise iseloomuga ja ei pruugi kehtida iga inimese puhul. Samuti on soovitatav tõlgendada tarokaarte vastavalt oma intuitsioonile.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!