Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 28 märts 2024

Jäär:

Rahaasjad on soodsad. Kui sul on selged eesmärgid, oled valmis nende nimel pingutama. Suhtlemine läheb kergesti ja saad oma ideid edukalt edasi anda.

Sõnn:

Veenus ja Uraan annavad sulle häid võimalusi edasiliikumiseks ja uuenduste tegemiseks. Vaata tulevikku ja tee plaane. Hea aeg reisimiseks ja uute kogemuste omandamiseks.

Kaksikud:

Oled täna eriti energiline ja teotahteline. Suudad oma tahtmise läbi suruda ja tõestada, et oled paljuks võimeline. Võimalikud on aga ka pinged lähedastega.

Vähk:

Pöörad tähelepanu oma välimusele ja enesetundele. Suhtlemisel oled valmis kompromissile minema, isegi kui sa sisimas teistega nõus ei ole.

Lõvi:

Saad uut infot ja parema ülevaate oma tööalastest võimalustest. Tekkida võivad head võimalused edasiminekuks. Ole julge ja ambitsioonikas!

Neitsi:

Rutiinne tegevus ei paku sulle täna rahuldust. Hea aeg on uute asjade õppimiseks ja enesearenguks. Võimalik on ka lühike reis või väljasõit.

Kaalud:

Päev sobib eneseanalüüsiks, pikaajaliste plaanide tegemiseks ja eneseteostuseks. Ole ettevaatlik egoismi ja ükskõiksuse suhtes.

Skorpion:

Alateadlikud mõjud või lapsepõlvest pärinevad mälestused võivad segada sinu praegust elu. Pööra tähelepanu oma emotsioonidele ja hoolitse vaimse heaolu eest.

Ambur:

Sõprussuhted on täna eriti olulised. Koostöö teistega ja ühiste eesmärkide nimel pingutamine annab elule sügavama mõtte.

Kaljukits:

Oled tähelepanelik ja märkad detaile, mida teised ei pruugi näha. Oskad oma mõtteid selgelt ja veenvalt sõnastada. Hea päev tööks ja õpinguteks.

Veevalaja:

Armusuhetes on võimalikud ootamatud pöörded. Võimalik, et kohtud põneva inimesega, kes paneb sinu elu pea peale.

Kalad:

Tunned end täna energilisena ja optimistlikuna. Sul on palju ideid ja plaane ning oled valmis neid ellu viima. Hea aeg loomingulisteks projektideks ja eneseväljenduseks.

Päeva horoskoop on üldise iseloomuga ja ei pruugi kehtida iga inimese puhul

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

error: Sisu on kaitstud!