Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Kaart: Mõõkade Kuningas
Täna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda selgusele oma kommunikatsioonis. Mõõkade Kuningas kutsub sind üles olema otsustav ja kasutama oma intellekti, et lahendada keerulisi probleeme. Väldi impulsiivsust ja lähtu loogikast.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Kaart: Maailm
See päev toob sulle tunde täitumusest ja saavutusest. Maailm viitab sellele, et oled jõudmas olulise verstapostini oma elus või projektis. Ole avatud maailma võimalustele ja naudi hetke.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Kaart: Narr
Täna on suurepärane päev uute alguste jaoks. Narr julgustab sind astuma välja oma mugavustsoonist ja proovima midagi täiesti uut. Ära karda riskida – see võib viia põnevate avastusteni.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Kaart: Torn
Võid kogeda ootamatuid muutusi või pöördeid. Torn viitab sellele, et midagi vana peab lagunema, et teha ruumi uuele. Kuigi see võib tunduda hirmutav, on see protsess lõpuks vabastav ja uuendav.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Kaart: Päike
Päev täis rõõmu, optimismi ja edu. Päike toob valgust ja soojendavat energiat kõikidesse sinu ettevõtmistesse. Jaga oma positiivsust ka teistega ja naudi elu helgemat poolt.

Neitsi (23. august – 22. september)
Kaart: Erak
Täna on hea aeg introspektsiooniks ja eneseleidmiseks. Erak kutsub sind otsima vastuseid seestpoolt ja veetma aega üksinduses, et kuulata oma sisemist häält. Võta aega mõtisklemiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Kaart: Õiglus
Täna on oluline otsida tasakaalu ja õiglust kõiges, mida teed. Õiglus kaart viitab vajadusele olla aus nii enda kui teiste suhtes. Kaalu oma otsuseid hoolikalt ja püüdle õigluse poole.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Kaart: Surm
Ära lase selle kaardi nimel end hirmutada. Surm sümboliseerib lõppu ja uute alguste võimalust. See tähendab, et on aeg vabaneda vanast, mis ei teeni sind enam, et teha ruumi uuele ja paremale.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Kaart: Temperance
Täna on oluline leida tasakaal ja harmoonia. Temperance meenutab sulle vajadust olla kannatlik ja leida õige tasakaal oma elus. Võta aega, et leida rahu ja keskenduda tasakaalustatusele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kaart: Kurat
Täna võid tunda, et oled seotud materjaalsete soovide või negatiivsete mõttemustritega. Kurat kaart kutsub sind üles tunnistama neid ahelaid ja vabastama end piirangutest, mis takistavad su vaimset kasvu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna toob sulle inspiratsiooni, lootust ja uuenemist. Täht kaart viitab sellele, et on aeg usaldada universumit ja järgida oma unistusi. See on soodne aeg oma sisemise tarkuse ja intuitsiooni kuulamiseks. Ole avatud uutele võimalustele ja jäta ruumi imedele.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kaart: Kuu
Täna võid tunda, et sinu emotsioonid ja alateadvus on eriti aktiivsed. Kuu kaart julgustab sind tegelema oma sisemiste hirmude ja ebakindlustega. See on hea aeg oma intuitiivse poolega ühenduse loomiseks ja alateadlike sõnumite märkamiseks.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!