Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus oma tunnetest, ning võid leida, et suhe süveneb uuel ja põneval moel.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Võta aeg maha ja keskendu oma partnerile. Ühine lõõgastus või hobi võib teid mõlemat lähendada ja süvendada teievahelist sidet.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Suhtlus on täna võtmetähtsusega. Räägi oma kaaslasega avameelselt oma soovidest ja unistustest. Kuula ka nende omi, et mõista paremini nende südamesoove.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Täna võid tunda vajadust veeta rohkem kvaliteetaega kodus koos lähedastega. Korralda õhtusöök või vaata koos filmi, et tugevdada oma emotsionaalseid sidemeid.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Sinu karisma ja särav isiksus toovad täna armastuse valdkonnas edu. Ole julge ja võta initsiatiiv, kui soovid kellegi erilise tähelepanu võita.

Neitsi (23. august – 22. september)
Täna on hea päev mõelda oma suhte tulevikule. Planeeri koos partneriga tulevasi eesmärke ja unistusi, et teie suhe kasvaks ja areneks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Sinu loomulik võlu ja diplomaatia aitavad täna lahendada igasuguseid suhteprobleeme. Kasuta oma oskust leida kompromisse, et parandada suhteid armastatuga.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Täna võid kogeda kirglikke hetki. Ole avatud ja aus oma tunnetest ning ära karda näidata oma tõelist mina.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Seiklus kutsub! Planeeri oma partneriga põnev ettevõtmine või reis, mis toob teid lähemale ja lubab üheskoos uusi mälestusi luua.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Täna on hea päev keskenduda oma suhte kindlale alusele. Arutage oma väärtusi ja veenduge, et teie tulevikuplaanid on omavahel kooskõlas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Täna võid tunda vajadust oma iseseisvuse järele. Kommunikeeri oma vajadusi partnerile mõistvalt, et leida tasakaal isikliku ruumi ja läheduse vahel.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Sinu tundlikkus ja empaatiavõime tugevdavad täna armastuse sidemeid. Jagage oma tundeid ja unistusi, et süvendada emotsionaalset ühendust.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!