Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Täna võid kogeda ootamatuid võimalusi oma karjääris. Ole valmis tegutsema, kui õige hetk saabub. Väldi impulsiivseid otsuseid ja kaalu hoolikalt kõiki võimalusi.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Täna on hea päev keskenduda rahalistele eesmärkidele ja planeerimisele. Võimalik, et leiad uue viisi, kuidas oma sissetulekut suurendada või kulutusi vähendada. Hoidu siiski liigsest materialismist.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Täna võid tunda, et suhtlus lähedastega on eriti oluline. On hea aeg jagada oma mõtteid ja tundeid, kuid ole valmis ka teisi kuulama. Väldi arusaamatusi aktiivse kuulamise abil.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Täna võib sinu tähelepanu nõuda töö või igapäevased kohustused. Leia tasakaal töö ja puhkuse vahel, et vältida läbipõlemist. Tervislike harjumuste säilitamine on praegu eriti oluline.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Täna on suurepärane päev loovuseks ja eneseväljenduseks. Ära karda katsetada uusi ideid või harrastusi. Võimalik, et just nüüd avastad uue kirge või annet.

Neitsi (23. august – 22. september)
Täna võid tunda, et soovid rohkem aega veeta kodus või lähedaste seltsis. Hea aeg on tegeleda koduga seotud projektide või parandustöödega. Perekond ja kodu on sinu jaoks praegu eriti tähtsad.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Täna võid leida, et suhtlus teistega on eriti viljakas. Olgu selleks siis tööalased kohtumised või sõbralikud vestlused, sinu sõnad mõjuvad teistele inspireerivalt. Väldi siiski liigset kriitikat.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Täna on hea päev keskenduda oma finantside korraldamisele ja võimalikele investeeringutele. Ära karda küsida nõu asjatundjatelt, kuid ole ettevaatlik riskantsete ettevõtmistega.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Täna tunned end eriti energilise ja optimistlikuna. Kasuta seda energiat oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi siiski ülepingutamist ja leia aega ka lõõgastumiseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Täna võid tunda vajadust mõningase üksinduse ja introspektsiooni järele. Võta aega mõtisklemiseks ja oma plaanide üle järelemõtlemiseks. Ära unusta hoolitseda oma vaimse tervise eest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Täna on suurepärane päev sotsialiseerumiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Võimalik, et kohtad kedagi, kes mõjutab sinu tulevikku positiivsel moel. Ole avatud uutele ideedele ja kogemustele.

Kalad

Täna võid tunda suuremat tundlikkust ja empaatiavõimet. See teeb sind eriti heaks kuulajaks ja nõuandjaks neile, kes sinu abi vajavad. Samas ole ettevaatlik, et mitte lasta enda energiat liigselt kurnata teiste probleemidega tegeledes. Leia aega ka enda eest hoolitsemiseks.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!