Esmaspäev , 4 detsember 2023
tarokaart

Taroskoop igale tähemärgile 21.09.2023

Igal märgil on oma ainulaadsed omadused, mis määravad ära selle, kuidas inimene käitub ja mõtleb. Tähtkujude alusel saab teha üldistusi inimeste isiksuse kohta, kuid on oluline meeles pidada, et iga inimene on individuaalne ja et tähemärgi omadused ei ole alati määravad.

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Jäär on tulemärk, mis on tuntud oma aktiivsuse, julguse ja enesekindluse poolest. Jääred on sageli impulsiivsed ja otsekohesed, kuid nad on ka lojaalsed ja kirglikud.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnn on maamärk, mis on tuntud oma stabiilsuse, sihikindluse ja praktilisuse poolest. Sõnnid on sageli konservatiivsed ja naudivad mugavust.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikud on õhumärk, mis on tuntud oma intelligentsuse, suhtlemisoskuse ja uudishimulikkuse poolest. Kaksikud on sageli mitmekülgsed ja naudivad uusi kogemusi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähk on veemärk, mis on tuntud oma tundlikkuse, emotsionaalsuse ja intuitsiooni poolest. Vähid on sageli empaatilised ja naudivad teistega lähedasi suhteid.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvi on tulemärk, mis on tuntud oma enesekindluse, loovuse ja teatraalsuse poolest. Lõvid on sageli tähelepanu keskpunktis ja naudivad teiste tähelepanu.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsi on maamärk, mis on tuntud oma analüütilise mõtlemise, detailide kallal töötamise ja perfektsionismi poolest. Neitsid on sageli kriitilised iseenda ja teiste suhtes.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Kaalud on õhumärk, mis on tuntud oma tasakaalukuse, koostöövalmiduse ja harmoonia otsimise poolest. Kaalud on sageli diplomaatilised ja naudivad teistega suhteid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Skorpion on veemärk, mis on tuntud oma intensiivsuse, kirglikkuse ja salapära poolest. Skorpionid on sageli emotsionaalselt keerulised ja naudivad saladuste lahendamist.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Ambur on tulemärk, mis on tuntud oma optimismi, seiklusjanu ja vabadusearmastuse poolest. Amburid on sageli optimistlikud ja naudivad uusi kogemusi.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukits on maamärk, mis on tuntud oma sihikindluse, ambitsioonikuse ja praktilisuse poolest. Kaljukitsed on sageli töökad ja naudivad väljakutseid.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja on õhumärk, mis on tuntud oma originaalsuse, innovatsiooni ja idealismi poolest. Veevalajad on sageli unikaalsed ja naudivad inimestega suhestumist.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad on veemärk, mis on tuntud oma intuitsiooni, empaatia ja loomingulisuse poolest. Kalad on sageli tundlikud ja naudivad teiste aitamist.

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!