Esmaspäev , 4 detsember 2023
love 2331486 960 720 576x560 1

Neljapäev 21.09.23 armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Jääred on kirglikud ja romantilised armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama aktiivne ja seiklushimuline kui nemad ise. Jääred on valmis oma partneri eest võitlema ja nad hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja lojaalne.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnnid on sensuaalsed ja sensuaalsed armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama maailmne ja praktiline kui nemad ise. Sõnnid hindavad partnerit, kes on nende vastu õrn ja hooliv.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikud on intelligentsed ja põnevad armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama intelligentne ja avatud kui nemad ise. Kaksikud hindavad partnerit, kes on nendega vestlema ja nende maailma kogema valmis.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähid on emotsionaalsed ja empaatilised armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama tundlik ja hooliv kui nemad ise. Vähid hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldatav.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvid on dramaatilised ja enesekindlad armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama tähelepanuväärne ja enesekindel kui nemad ise. Lõvid hindavad partnerit, kes on nende vastu imetlusväärne ja kes neid inspireerib.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsid on analüütilised ja perfektsionistlikud armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama intelligentne ja praktiline kui nemad ise. Neitsid hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Kaalud on tasakaalukad ja koostöövalmid armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama rahulik ja harmooniline kui nemad ise. Kaalud hindavad partnerit, kes on nende vastu õiglane ja kes neid mõistab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Skorpionid on kirglikud ja intensiivsed armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama kirglik ja salapärane kui nemad ise. Skorpionid hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Amburid on optimistlikud ja vabadust armastavad armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama seiklushimuline ja avatud kui nemad ise. Amburid hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsed on sihikindlad ja ambitsioonikad armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama töökas ja pühendunud kui nemad ise. Kaljukitsed hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad on originaalsed ja uuenduslikud armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama unikaalne ja loominguline kui nemad ise. Veevalajad hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad on tundlikud ja empaatilised armastajad. Nad otsivad partnerit, kes on sama hooliv ja kaastundlik kui nemad ise. Kalad hindavad partnerit, kes on nende vastu aus ja usaldusväärne.

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!