horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 21 september 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev, et alustada uut projekti või luua uusi suhteid. Sinu energiatase on kõrge, ja sa suudad oma eesmärke saavutada. Oled motiveeritud ja optimistlik, mis aitab sul ületada kõik takistused.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Homne päev toob kaasa emotsionaalseid hetki, kuid need annavad sulle võimaluse end paremini tundma õppida. Proovi vältida tülisid, kuid ära karda väljendada oma tundeid. Kui oled avatud ja aus, saad oma suhetes sügavamale tasemel ühendust luua.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Uudishimulikkus viib sind homme põnevatesse olukordadesse. Ole valmis õppima ja kogemusi jagama. Võid kohtuda uute inimestega, kes avardavad sinu silmaringi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Pühenda homne päev iseendale ja oma lähedastele. Võimalik, et leiad lahenduse probleemile, mis on sind pikka aega vaevanud. Kui oled oma tunnete suhtes aus, saad luua tugevamaid sidemeid oma lähedastega.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Ees on keeruline päev, täis katsumusi ja ootamatusi. Ära lase end heidutada; sinu sisemine tugevus aitab sul keerulistest olukordadest välja tulla. Kui jääd endale kindlaks ja usud endasse, saad saavutada oma eesmärgid.

Neitsi (23. august – 22. september)

Homne päev toob kaasa olulisi otsuseid seoses töö või kooliga. Ole ratsionaalne ja planeeri hoolikalt. Kui kaalud kõiki võimalusi, saad teha õige otsuse, mis aitab sul oma eesmärke saavutada.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!