Tarokaart

Taroskoop – Esmaspäev, 13. mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Kaart: Keisrinna
Tänane päev toob sulle viljakust ja loovust. Keisrinna soosib kasvu ja küllust kõikides eluvaldkondades. See on suurepärane aeg oma projektide laiendamiseks ja isiklike suhete tugevdamiseks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Kaart: Mõõgad Kümme
Võid täna tunda raskust või lõpetamise vajadust. See kaart viitab rasketele otsustele või olukorra lõppemisele, kuid see annab võimaluse uueks alguseks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Kaart: Narr
Narr vihjab uuele algusele ja seiklustele, mis ootavad sind ees. Ära karda riske võtta ja järgi oma südant. See on aeg avastamiseks ja eneseväljenduseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Kaart: Täht
Täht toob lootust ja inspiratsiooni. Keskendu oma unistustele ja lootustele, sest universum toetab sinu soove. See on suurepärane päev meditatsiooniks ja vaimseks kasvuks.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Kaart: Jõud
Jõud rõhutab sinu sisemist tugevust ja julgust. Täna on hea päev probleemide lahendamiseks ja isiklike takistuste ületamiseks. Usalda oma instinkte.

Neitsi (23. august – 22. september)
Kaart: Erak
Võta aega iseenda jaoks ja keskendu sisemisele tarkusele. Erak soovitab sul mõelda ja olla üksi oma mõtetega, et leida vastuseid oma küsimustele.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Kaart: Õiglus
Tänane päev nõuab tasakaalu ja õigluse hoidmist. Õiglus viitab sellele, et kõik sinu valikud ja otsused toovad kaasa otseseid tagajärgi. Ole aus ja objektiivne.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Kaart: Surm
Surm ei viita füüsilisele surmale, vaid suurtele muutustele ja transformatsioonile. Võta vastu lõppemised, mis avavad uusi uksi ja võimalusi.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Kaart: Maailm
Maailm tähistab täiuslikkust ja saavutusi. Tänane päev toob edu ja rahulolu, kui viid lõpule oma projektid. See on tsüklite lõpuleviimise aeg.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kaart: Saatan
Täna võid kogeda kiusatusi või sõltuvusi, mis tuleb ületada. Saatan hoiatab enesekontrolli kaotamise eest. Ole teadlik oma valikutest ja nende mõjust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Kaart: Torn
Torn viitab äkilistele muutustele või kokkuvarisemisele, mis toob kaasa vabanemise ja uue perspektiivi. Ole valmis muutusteks ja lase vanadel struktuuridel minna.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kaart: Kuutar
Kuutar toob esile varjatud tõed ja intuitiivse arusaama. See päev võib tuua segadust ja ebakindlust, seega pööra tähelepanu oma unenägudele ja alateadvuse sõnumitele. Kuula oma sisetunnet ja ära lase hirmul enda üle võimust võtta. Usalda, et universum juhatab sind õiges suunas.

Vaata ka:

kevad

ILM: Teisipäev 21.05 – Päikesepaisteline ilm, sooja kuni +23°C

Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhja- ja kirdetuul 2-8, puhanguti kuni

horoskoop minuaeg.com 3

2 Sodiaagimärki,kes Kõige Tõenäolisemalt Kogevad Küllust teisipäeval 21 mai 2024

1. Sõnn (20. aprill – 20. mai) Sõnnidele on see päev eriti soodne finantsilise külluse