love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop – Esmaspäev, 13. mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Täna oled täis kirge ja energiat, mis võib sinu suhtes tuua põnevust. On suurepärane päev oma tundeid väljendada ja partneriga sügavamaid sidemeid luua. Väldi impulsiivseid otsuseid ja keskendu avatud suhtlusele.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Sõnnid leiavad täna erilist naudingut stabiilsusest ja turvatundest, mida suhe pakub. On aeg hinnata ja tähistada oma suhteid. Kui oled vallaline, otsi kedagi, kes jagab sinu väärtusi ja ootusi pikaajalisele partnerlusele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Sinu suhtlemisoskus on täna tipus, mis teeb sellest suurepärase päeva romantiliste plaanide tegemiseks. Ole valmis kohanema ja ole paindlik, sest päev võib tuua ootamatusi. Värske õhk ja uued kogemused võivad suhet rikastada.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Tänane päev toob esile sinu emotsionaalse ja hoolitseva külje. See on hea aeg oma tundeid jagada ja partneriga lähedasemaks saada. Ole valmis andma ja vastu võtma tuge ning armastust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Armastus ja romantika on täna sinu peamised prioriteedid. Võid tunda end eriti loomingulisena ja võluvana. See on suurepärane päev oma armastust tähistada ja partnerile erilist tähelepanu pöörata.

Neitsi (23. august – 22. september)
Võib esineda mõningast ebakindlust suhetes, kuid aus ja avatud suhtlus võib tuua selgust ja kindlustunnet. Võta aega oma suhte analüüsimiseks ja mõtle, kuidas saaksid oma sidemeid tugevdada.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Sinu loomulik vajadus harmoonia järele muudab suhted täna eriti magusaks. Suhtluses oled diplomaatiline ja mõistev, mis aitab lahendada võimalikke erimeelsusi. Hea päev läheduse ja ühtekuuluvuse tundmiseks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Kirg ja sügavad emotsioonid võivad täna pinnale kerkida. Võimalik on intensiivne ja kirglik päev, mis võib tuua nii meeldivaid üllatusi kui ka väljakutseid. Ole valmis sügavamateks vestlusteks oma tunnete ja soovide üle.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Optimism ja soov seiklusteks teevad sellest päevast suurepärase võimaluse ühiseks lõbuks ja mänguliseks suhtluseks partneriga. Võta ette midagi uut ja erilist, mis süvendab teie ühist sidet.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Täna võid tunda suuremat vastutust ja pühendumust suhtes. See on hea päev arutada tulevikuplaane ja kindlustada oma suhte alustalasid. Võta aega oma partneriga koosolemiseks ja nende väärtustamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Innovatiivne ja originaalne lähenemine võib täna tuua värskust suhtesse. Ole avatud uutele ideedele ja proovi midagi teistsugust, mis võiks suhet elavdada. Suhtlemine on võti, nii et jaga oma mõtteid ja kuula, mida partneril öelda on.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Täna võid tunda tugevat ühendust oma emotsionaalsete ja intuitiivsete külgedega. See aitab sul luua sügavamat sidet oma partneriga. Ole valmis jagama oma tundeid ja unistusi, mis võib suhte viia uuele tasemele. Lase oma südamest rääkida ja tugevda oma armastustunnet.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Kaardid: Otsus ja 6 Sauad Otsuse kaart toob selgust ja arusaamist, mida sa tegelikult