watch g66fda0174 640

Alates esmaspäevast 13. Maist 2024 Kogevad 2 Sodiaagimärki Küllust Ja Saavad Universumilt Kingitusi

Esmaspäev, 13. mai 2024, toob kaasa külluse ja õnne kahele õnnelikule sodiaagimärgile, kes tunnevad universumi heldust eriti sügavalt. Need märgid leiavad end olukordadest, kus nende jõupingutusi premeeritakse ootamatute kingitustega ja võimalustega, mis võivad nende elu oluliselt mõjutada.

Neitsi (23. august – 22. september)
Neitsid võivad oodata erakordset perioodi, kus nende täpsus ja pühendumus detailidele toob neile tunnustust ja edu. See võib olla aeg, kui karjääris tekivad uued võimalused või isiklikus elus leitakse ootamatu õnn. Universum näib toetavat nende soove ja püüdlusi, tuues esile Neitsi elus harvaesineva külluse. Oluline on jääda avatuks ja vastuvõtlikuks, sest kingitused võivad tulla kõige ootamatumatest allikatest.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kalad leiavad end sügavalt ühenduses oma intuitsiooniga, mis juhatab neid õnne ja külluse poole. See võib olla aeg, kui unistused ja soovid hakkavad materialiseeruma reaalsuseks. Emotsionaalne ja vaimne rahulolu on samuti esiplaanil, kusjuures universum saadab neile kingitusi, mis toetavad nende vaimset kasvu ja heaolu. Kalade jaoks on see aeg sügavate sidemete loomiseks ja oma elu eesmärkide saavutamiseks.

Mõlemale märgile on oluline jääda tänulikuks ja hinnata neid kingitusi, mida universum neile pakub. See aeg nõuab ka vastutustundlikku suhtumist, et mitte jääda passiivseks, vaid aktiivselt osaleda oma heaolu loomises ja võimaluste kasutamises, mis avanevad nende ees

Vaata ka:

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma

www.minuaeg.com

5 Head Enesetunde Nõuannet Murtud Südame Viivitamatuks Terveks Ravimiseks

Anna Endale Aega ja Ruumi Võta endale aega, et oma tundeid läbi töötada. Luba endal