horoskoop

Horoskoop – Eesmaspäev 13 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
See päev võib tuua uusi võimalusi isiklikus ja ametialases elus. Võta riske ja ära karda järgida oma unistusi. Hea päev algatamiseks ja juhtimiseks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Ees ootab rahulik päev, mis keskendub materiaalsele heaolule ja stabiilsusele. Investeeri aega ja energiat oma lähisuhtesse, et tugevdada sidemeid.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Sinu sotsiaalne elu on täna eriti aktiivne. Võid kohtuda huvitavate inimestega, kes inspireerivad sind uutele ideedele. Suhtlus on võtmetähtsusega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Tunned täna suurt vajadust hoolitseda teiste eest. See võib olla suurepärane päev pere ja sõpradega, aga ära unusta ka oma vajadusi.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Sinu loovus on täna kõrgpunktis. Hea päev kunsti ja eneseväljenduse jaoks. Võimalik, et tunned tugevat tõmmet laval esinemise või avaliku esinemise poole.

Neitsi (23. august – 22. september)
Täna keskendud detailidele ja korra loomisele. See on hea päev puhastustöödeks kodus või kontoris. Tervislik toitumine toob kasu.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Diplomaatia ja harmoonia otsimine on täna sinu peamised eesmärgid. Kohtumised ja läbirääkimised võivad osutuda eriti viljakateks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Täna on hea päev sügavamateks mõtisklusteks ja introspektsiooniks. Võid leida vastuseid sisemistele küsimustele, mis on sind pikemat aega vaevanud.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Suurepärane päev reisimiseks ja uute kultuuride avastamiseks. Ole avatud uutele kogemustele ja ideedele, mis võivad sind rikastada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Täna võid tunda suuremat vastutustundlikkust ja soovi saavutada oma karjääris. Sead eesmärgid kõrgele ja pühendu nende saavutamisele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Innovatsioon ja originaalsus on sinu päeva võtmesõnad. Ole julge oma ideede ja projektide esitlemisel. Päev toob ka sotsiaalseid kohtumisi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Täna tunned ehk vajadust olla üksi ja süveneda oma mõtisklustesse. See on hea päev meditatsiooniks ja spirituaalseks kasvuks.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Liivi lahe meretuulepargi elektriühendus maismaaga saab selgemaks

Mais algas Liivi lahe meretuulepargi elektriühenduse eriplaneeringu järgmine etapp, et leida sobivaim lahendus tuulepargi ühendamiseks