Erakorralised uudised
torm riias

Täna öösel võib tuul tõusta puhanguti 33 m/s

Täna (3.10) õhtul jõuab Gotlandi lähistele järjest aktiivsemaks muutuv madalrõhkkond ja selle eel paisub lõuna- ja kagutuul tugevaks. Pöörise ees levib meil sooja frondiga seotud tihe vihm lõunast põhja poole.

Kolmapäeva (4.10) öösel liigub veelgi ägenev madalrõhkkond Soome lahele ja päeval kaugeneb Karjala poole. Öösel on pilves ilm. Sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla äikest. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, puhanguti 17, saartel ja läänerannikul kuni 15, puhanguti 24 m/s, pärast keskööd pöördub saartelt alates läände ja loodesse 8-15, puhanguti kuni 22, rannikul kuni 17, puhanguti 25 m/s. Õhutemperatuur on 10..16°C.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihmahood liiguvad läänest itta. Õhukihistus on ebapüsiv ja areneb rünksajupilvi. Nendega kaasnevad kohati tugevad vihmavalingud ja võimalik on ka äike. Äikese tõenäosus on suurem pärastlõunal ja õhtul. Puhub tugev loode- ja läänetuul 8-15, puhanguti kuni 18, Ida-Eestis ja rannikul puhanguti 22, Soome lahe ääres võivad puhangud kuni 25 m/s ja üle sellegi ulatuda, pärastlõunal lääne poolt alates lääne- ja edelatuul järk-järgult nõrgeneb. Õhutemperatuur on 10..15°C.

Tugev tuul võib murda puid, põhjustada rikkeid elektrivõrgus ja häirida ka praamiliiklust.

Allikas: Kairo Kiitsak sotsiaalmeedia

Vaata ka:

polina kuzovkova duKqXPO5Mdc unsplash

Sel nädalavahetusel on eriti soodne kodus olemine järgmistele tähemärkidele:

Vähk (22. juuni – 22. juuli) Vähk on loomult koduarmastaja, kes hindab turvalisust ja mugavust.

vangla

Endine pankrotihaldur Veli Kraavi tunnistas kohtus 1,5 miljoni euro omastamist

„Mul ei ole midagi ka reaalse vabadusekaotuse vastu,“ tegi endine edukas advokaat ja pankrotihaldur Veli Kraavi (52)