Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
torm riias

Täna öösel võib tuul tõusta puhanguti 33 m/s

Täna (3.10) õhtul jõuab Gotlandi lähistele järjest aktiivsemaks muutuv madalrõhkkond ja selle eel paisub lõuna- ja kagutuul tugevaks. Pöörise ees levib meil sooja frondiga seotud tihe vihm lõunast põhja poole.

Kolmapäeva (4.10) öösel liigub veelgi ägenev madalrõhkkond Soome lahele ja päeval kaugeneb Karjala poole. Öösel on pilves ilm. Sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla äikest. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, puhanguti 17, saartel ja läänerannikul kuni 15, puhanguti 24 m/s, pärast keskööd pöördub saartelt alates läände ja loodesse 8-15, puhanguti kuni 22, rannikul kuni 17, puhanguti 25 m/s. Õhutemperatuur on 10..16°C.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihmahood liiguvad läänest itta. Õhukihistus on ebapüsiv ja areneb rünksajupilvi. Nendega kaasnevad kohati tugevad vihmavalingud ja võimalik on ka äike. Äikese tõenäosus on suurem pärastlõunal ja õhtul. Puhub tugev loode- ja läänetuul 8-15, puhanguti kuni 18, Ida-Eestis ja rannikul puhanguti 22, Soome lahe ääres võivad puhangud kuni 25 m/s ja üle sellegi ulatuda, pärastlõunal lääne poolt alates lääne- ja edelatuul järk-järgult nõrgeneb. Õhutemperatuur on 10..15°C.

Tugev tuul võib murda puid, põhjustada rikkeid elektrivõrgus ja häirida ka praamiliiklust.

Allikas: Kairo Kiitsak sotsiaalmeedia

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!