Erakorralised uudised
vangla

Täna, 3.12.23 ei jõudnud Tartu linnas väljasõidult avavanglasse tagasi 31-aastane Kristiina

“Täna, 3. detsembril, ei jõudnud Tartu linnas väljasõidult avavanglasse tagasi 31-aastane Kristiina Kondratjeva. Avavangla on eriline vangla tüüp, mis asub peamisest vanglast eraldi ja võimaldab kinnipeetavatel käia tööl või õpingutes, samuti lühiajalistel väljasõitudel, eeldades, et nad naasevad määratud ajaks tagasi.

Kristiina on keskmise kehaehitusega, umbes 164 cm pikk, pikad pruunid juuksed. Tema tunnusjooned hõlmavad kerget kõõrdsilmsust ja otsmikul olevaid arme: vasakul küljel umbes 3 cm pikkune horisontaalne valge arm. Samuti on tal arme mõlemal käsivarrel, sealhulgas vasakul õlal umbes 2 cm pikkune arm.

Lahkudes kandis Kristiina musta värvi poolpikka jopet, musti pükse, lillat Helly Hanseni mütsi, heledat salli, musta õlakotti ning siniseid jalanõusid valge tallaga.

Kõik, kes teavad Kristiina asukohta, on palutud sellest kohe teavitada kas politsei lühinumbril 112 või vanglateenistuse numbril 56663892.”

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!