Sunday , 28 November 2021
Tallinna lennujaam Kristian Kruuser 2017 2 1400x841 1

Tallinnast saab sel talvel lennata otse 40 sihtkohta

Tallinna lennujaamast on 2021/2022 talvel (perioodil oktoobri lõpust kuni märtsi lõpuni) sihtkohade valikus lausa 40 linna, mis on ühtlasi uus sihtkohtade rekord. Regulaarlendude kõrval saab eeloleval talvel tšarterlendudega ka nelja puhkuse sihtkohta – Gran Canariale ja Tenerifele Kanaari saartel ning Hurghadasse ja Sharm el Sheikhi Egiptuses.

Oma osa sihtkohtade paljususse annab lennufirmade koroonakriisi järgne võitlus turujaotuse pärast. Näiteks Rooma ja Napolisse, kuhu varem otseühendusi Tallinnast polnud, pakuvad sel talvel lende nii Wizz Air kui Ryanair. Samuti lendavad mõlemad eelpool nimetatud lennufirmad Milano erinevatesse lennujaamadesse, Ryanair Bergamosse ja Wizz Air Malpensasse. Kõige tihedam on ühendus Helsingi ja Stockholmiga, kuhu Tallinnast on vastavalt kuni 6 ja 5 lendu päevas. Riiga saab lennata 2 kuni 3 korda päevas.

Täiesti uued regulaarlendude sihtkohad sel talvel on näiteks Billund, Liverpool, Beauveais (Pariis) ja ka alates märtsi algusest planeeritud Wizz Airi Veneetsia.

Sügis ja talv on Tallinnast lendamiseks enneolematult soodne, sest odavlennufirmad pakuvad praegu hindu, mis on kohati soodsamad Tallinn-Tartu bussipiletist. Edasi-tagasi lennupileteid Maltale, Küprosele, Itaaliasse, Austriasse ja Prantsusmaale võib kohati leida alla 20€ eest. Kõik sellised soodukad leiad üles meie lendude soodukate rubriigist.

Tallinna lennujaam kutsub kõiki üles reisima vastutustundlikult – pidama kinni kehtestatud reeglitest, kandma maski ning viima end enne reisile suundumist kurssi sihtriigi nõuetega. Informatsiooni sihtriikide nõuete kohta leiab Reisi Targalt lehelt.

Vaata rohkem infot lennuaegade ja lennufirmade kohta Tallinna lennujaama kodulehelt

Allikas. Trip.ee

Jaga

Vaata ka:

soome

Täna pühapäeval jõustuvad Soomes karmimad restoranipiirangud

Restoranides lõpeb alkoholi müük kell 17, välja arvatud juhul, kui nad nõuavad oma klientidelt koroonapassi.   Valitsus …

reis

Iisrael keelab enamikul välisturistidel riiki sisenemise

Iisrael keelab seoses koroonaviiruse uue tüve levikuga enamikul välisturistidel riiki sisenemise, vahendas laupäeval väljaanne Haaretz. …

lumi

OLULINE: Ilmateenistus andis kogu Eestile pühapäevaks tiheda lume-ja jäitevihma saju esimese taseme tormihoiatuse. Teed on väga libedad.

28.11 Lumesadu jätkub. Saartel ja rannikualadel tuiskab. Põhja-Eestis suureneb hommikul jäiteoht! Hommikul ja päeval sajab …

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o scaled

28.11 Ööüäeva liiklusinfo ja õnnetused.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 2 narko- ja 16 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Liiklusõnnetused 27.11.2021 kell …