Sunday , 26 September 2021
tallinna linnavalitsus

Tallinna linnavalitsuse hoones töötab esmaspäevast ( 23.08) kuni augusti lõpuni vaktsineerimispunkt

Esmaspäevast, 23. augustist kuu lõpuni on Tallinna linnavalitsuse hoones (Vabaduse väljak 7) tööpäevadel k 10-20 avatud vaktsineerimispunkt. Vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna), eelregistreerima ei pea.

„Otsustasime linnavalitsuse hoones vaktsineerimispunkti avada seetõttu, et pakkuda võimalust eelregistreerimata südalinna koroona vastu vaktsineerima tulla. Kõigil, kellel on augusti lõpuni tööpäevadel kesklinnas asjatoimetusi, on teretulnud vaktsineerimisvõimalust kasutama sõltumata sellest, kas nad on tallinlased või mitte,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart.
Tervishoiuteenust pakub Confido meditsiinikeskus. Vaktsineerimispunkti sissepääs on linnavalitsuse teenindussaali uksest.

“Augusti lõpuni Moderna Spikevaxiga vaktsineerijad jõuavad sügisese aktiivse viirushooaja eel saada ka teise vaktsiinidoosi,” kinnitas Confido juhatuse esimees Risto Laur. Spikevax ehk COVID-19 Vaccine Moderna kahe vaktsiinidoosi vahe on neli nädalat. Vaktsineerima on oodatud kõik alates 12. eluaastast.

“Linnavalitsuse hoone on märgilise tähtsusega, et teha vaktsineerimine kõigi inimeste jaoks nii lihtsasti kättesaadavaks kui vähegi võimalik,” rõhutas Confido juht ning meenutas, et Tallinnas saab eelregistreerimiseta end COVID-19 vastu vaktsineerida ka Confido Kiirkliinikutes, mis asuvad Lasnamäe Centrumis, Nautica keskuses ja Rocca al Mare Keskuses.

Jaga

Vaata ka:

13074736t1hd2da

26.09 Ööpäevaga tuvastati 465 uut covid-19 haiget, suri 1 inimene.

26. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 149 inimest. Kokku on haiglas 182 …

13074736t1hd2da

25.09 Ööpäevaga tuvastati 644 uut covid-19 haiget, haiglaravi on 137 inimest.

25. septembri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 137 inimest. Kokku on haiglas 167 …

BioBlockninaspre

Koroona ninasprei BioBlock ei ole ravim.

Juba pool aastat on Eesti apteekide lettidel ninasprei BioBlock, mille kohalikud teadlased töötasid välja veise …

vaktsiin

OLULINE: Teadlased ei soovita kolmandat vaktsiinidoosi.

Koroonaviiruse vastu täielikult vaktsineeritud inimesed ei vaja kolmandaid süste ehk niinimetatud tõhustusdoose, kuna antikehade taset …