Sunday , 19 September 2021
neitsi

Kätte jõudnud Neitsi sodiaagimärgi periood ( 23.08-22.09) ja juhatab inimesi otsima oma ellu terviklikkust

Päike liikus 23. augustil tulisest Lõvi märgist maisesse Neitsisse, kuhu jääb kuni sügisese pööripäevani. Loe, mida uue märgi valitsemine endaga kaasa toob ning millised muutused sellega kaasnevad.
Neitsi märk esindab täiuslikkust ning seetõttu suunab alanud periood meie fookuse rohkem pisiasjadele ning tekitab soovi parandada, uuendada, luua ja korrastada igas eluvaldkonnas. Praegune aeg soosib igapäevaelu detailidega tegelemist. See ei kõla ehk kõige põnevamalt, kuid just see, kui asjad on sinu kontrolli all annab sulle kindlustunde ning vähendab segadusest või teadmatusest tekkida võivat stressi ja meretsemist.
Neitsi annab kindlustunnet ning just nüüd võid kogeda, et tead lõpuks, mida sa soovid saavutad. Suudad hästi realistliku pilguga vaadata oma nõrkustele ja tugevustele ning see lihtsustab sul oma valikute tegemist.

Nüüdne periood aitab tunda, et sa ei vaja kedagi teist, et tunda end täisulikuna, sa ei vaja rohkem asju, rohkem raha, edu ega kuulsust. Sa tunnetad sügavalt, et kõik siin elus algab tegelikult lihtsatest asjadest.

Just nüüd on aeg, et tegeleda iseenda arendamisega, et suurendada enese vastu suunatud armastust, et näidata teisele välja oma hoolivust, kaastunnet ja siirust. Nüüd on õige hetk endalt küsida, mida sa saaksid teha, et sinu elu oleks täiuslikum. Mida sa saaksid teha, et muuta enda enesetunnet rahulolevamaks, rahulikumaks, rõõmsamaks, tänulikumaks ja teadlikumaks?

Võiksid ka vaadata üle, mis on need asjad, teemad või inimesed, kes/mis takistavad sind olemast see, kes soovid või selline nagu soovid. Ehk on aeg teha mõned ümberkorraldused? See võib tähendada ka kasvõi enese mõtete ja vaatenurga muutmist. Praegune aeg sobib igal tasandil korra loomiseks ja uuteks algusteks.

Tegelikkus on see, et enamasti on meil olemas kõik see, mis on vajalik. Me oleme piisavad just sellisena nagu me oleme. Alati võib saada paremaks, kuid see saab toimuda vaid selle pinnalt, et sa juba hindad ja armastad end sellisena nagu hetkel oled.
Neitsi sodiaagimäri perioodil tasubki hoida meeles, et ei suures parandamistuhinas ei tohiks olla enda vastu liiga kriitiline ja karm. Liigse perfektsuse tagaajamine toob harilikult kasu asemel hoopis kahju. Alati on oluline leida tasakaal ja kuldne kesktee.

Kuna Neitsi on seotud inimese seedesüsteemiga, siis tasuks praegu pisut hoolikamalt jälgida, mida süüa ja juua ning kuidas keha sellele reageerib. Seedimisele võiks vaadata ka nö laiemalt, ehk siis võiks ka mõelda sellele, kuidas sa “seedid” oma elu. Mis emotsioonid sind toidavad ja mis energiat pigem endasse imevad.

10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Neitsi tähemärgi esindaja

Erinevatel tähemärkidel on oma kindlad positiivsed ja negatiivsed jooned. Loe, miks oled õnnega koos, kui sinu armsam juhtub olema sündinud just Neitsi (24. august – 23. september) tähemärgi all.

Loe ka:

1. 10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Amburi tähemärgi esindaja

2.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Sõnni tähemärgi esindaja

3.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Jäära tähemärgi esindaja

4.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Kaljukitse tähemärgi esindaja

5.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Kalade tähemärgi esindaja

6.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Veevalaja tähemärgi esindaja

7.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Vähi tähemärgi esindaja

8.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Lõvi tähemärgi esindaja

9.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Kaalude tähemärgi esindaja

10.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Neitsi tähemärgi esindaja

11.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Skorpioni tähemärgi esindaja

12.10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Kaksikute tähemärgi esindaja

1. Ta on truu. Kui ta juba kord leiab oma armastuse ja abiellub, siis saab ta abieluvankri vedamisega suurepäraselt hakkama.

2. Ta näeb hea välja. Neitsi tähemärgi esindaja hoolitseb oma välimuse eest ja riietub alati korrektselt ja maitsekalt.

3. Ta on suure töövõimega ja reeglina täidab ta kõik endale võetud kohustused korralikult ja õigeks tähtajaks.

4. Ta on aus. Ta usub siiralt, et ka kõik teised on ausad ning kui keegi tahab teda petta, siis on ta väga üllatunud ja pettunud.5. Ta armastab puhtust ja korda, hoolitsedes nii iseenda välimuse kui ka oma ümbruse korrasoleku eest piinliku täpsusega.

6. Tal on suurepärane mõistus. Kui oled mõne probleemi lahtiharutamisega hätta jäänud, siis pöördu oma Neitsi tähemärgi esindajast sõbra või kallima poole ja ta tuleb sulle kõhklematult appi ning leiab kiirelt toimiva lahenduse.

7. Ta käib rahaga mõistlikult ümber. Raha kulutamise osas on ta pigem konservatiivne ning niisama tühja-tähja peale ta reeglina kulutada ei armasta. Küll aga aitab ta alati majanduslikult hättasattunud sõpra.

8. Ta ei hiline. Tema arust ei ole see viisakas ning see näitab, et kusagil on asjatult aega raisatud. Igasugune raiskamine on aga tema meelest halb.

9. Ta on abivalmis ja aitab sind alati kui saab. See ei tähenda, et ta kunagi “ei” ei ütleks, pigem on tema abi alati mõistlik ja kalkuleeritud. Ta aitab oma võimaluste kohaselt, panemata ka iseennast keerulisse olukorda.

10. Ta armastab loomi. Kõik väikesed abitud olendid saavad tema soojade tunnete osaliseks ja kui vaja, siis leiab ta viisi, kuidas toetada loomade varjupaiku ja aitab leida hüljatud loomadele uue kodu.

Toimetas: Katrin Oidra

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 19 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna aktiivne ja töövõimeline. Hea päev nii pooleliolevate …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 18 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, …

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 16 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või …