tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest.

Eelmise linnavalitsuse abilinnapeade nõunikud ja kaks referenti said preemiad, mille suurused olid märkimisväärsed.

Möödunud pühapäeval, kui Tallinna linnavolikogus toimus dramaatiline hääletus uue linnapea Jevgeni Ossinovski ametisse määramiseks, allkirjastas Priit Lello käskkirja, millega määras “ühekordse preemia hea töö eest” lahkuvatele abilinnapeade nõunikele.

Preemia saajate hulgas oli suurima summa, 7200 eurot, saanud abilinnapea Vladimir Sveti büroo nõunik Ivan Lavrentjev. Teine Sveti büroo nõunik Danel Suurtamm sai 6000 eurot preemiat.

Abilinnapea Betina Beškina büroo nõunik Julia Trofimova preemiaks oli 6960 eurot ja referent Britten Torstenberg sai 4300 eurot.

Abilinnapea Tiit Teriku büroo nõunik Jass Juuremaa preemia oli 3000 eurot.

Abilinnapea Joosep Vimma büroo nõunik Kadi Kenk ja abilinnapea Andrei Kante nõunik Teet Tiko said preemiat 3000 euroga. Kante büroo referent Jekaterina Karelina preemiaks oli 2150 eurot.

Edasi jätkavad nõunikud maksavad preemia tagasi

Lello käskkirjaga sai 3000 eurot preemiat ka abilinnapea Kaarel Oja büroo nõunikele Keiu Virrole ja Natalie Metsile ning abilinnapea Madle Lippuse büroo nõuniku Keiti Kljavinile.

Natalie Mets teatas ERR-ile, et kuna Oja ja Lippus jätkavad uues linnavalitsuses abilinnapeadena ning nende nõunikud jätkavad samuti, siis maksavad kõik kolm preemiad linnale tagasi. “Tegemist oli linna personaliosakonna veaga, me saime lisaks ka hüvitist välja võtmata puhkusepäevade eest, siis maksame need tagasi,” kinnitas Mets.

Lello käskkirjast selgub veel, et preemiat makstakse linnakantselei töötasudeks ettenähtud vahendite arvelt.

ERR kirjutas esmaspäeval, et enne Tallinna kesklinna vanema kohalt lahkumist määras keskerakondlane Monika Haukanõmm oma asetäitjale Nikita Groznovile 6600-eurose preemia.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette