Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised

Tallink jätkab Stockholmi liini teenindamist ühe laevaga aasta lõpuni

Tallinki Tallinna-Stockholmi laevaliini jääb aasta lõpuni teenindama reisilaev Baltic Queen. Varasemalt plaanitud täiendavat laeva ettevõte tänavu liinile ei lisa. Väljumised Tallinnast Stockholmi toimuvad üle päeva, vahendab BNS.

Ettevõtte reisilaev Victoria I, mis pidi alates juunikuust asuma laeva Baltic Queen kõrval teenindama Tallinna-Stockholmi laevaliini, ning mis 21. aprillini teenindab liiniasenduse korras Tallinna-Helsingi laevaliini, jääb ajutise opereerimise peatamise tõttu seisma Tallinna sadamasse.

“Ettevõtte laevaliinide liini- ja graafikumuudatuste otsuseid ei langetata kergekäeliselt, sest need mõjutavad otseselt meie klientide reisiplaane, ning otsus teenindada meie Tallinna-Stockholmi laevaliini ainult ühe laevaga kuni käesoleva aasta lõpuni, on kindlasti olnud üks neist rasketest otsustest,” ütles Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene.

“Sellegipoolest, olles põhjalikult hinnanud võimalusi seda laevaliini kasumlikult teenindada kahe laevaga tänases olukorras, mida kujundavad oluliselt tõusnud kütusehinnad ja muutunud geopoliitiline olukord, on saanud selgeks, et käesoleval ajal see ei ole paraku võimalik,” lisas ta.

“Vabandame kõikide meie klientide ees, keda see otsus mõjutab, ning pakume neile alternatiivseid võimalusi reisida laevaga Baltic Queen ja meie teistel laevadel ning laevaliinidel,” sõnas Nõgene.

Tallink võtab ühendust esimesel võimalusel kõikide klientidega, keda antud otsus mõjutab, ning pakub alternatiivseid reisivõimalusi, kinkekaarte või piletiraha tagastust.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!