Tuesday , 18 January 2022
tuli

TÄIENDATUD: Tallinnas on väga suur elumaja põleng, kaasatud on 12 päästemeeskond.

Tallinnas Kristiines süttis teisipäeva hommikul elumaja, millest leviva suitsu tõttu paluvad päästjad piirkonna elanikel aknad kinni hoida – hoonest tuli evakueeridfa 17 inimest.

Häirekeskus sai kell 5.11 teate, et Kotka tänaval asuva kolmekordse elumaja üks korter on suitsu täis. Kohale saabunud päästjad tuvastasid, et suitsu tuleb kamina seina vahelt ning see on levinud juba ka vahelagedesse ja pööningule, vahendab BNS.

Kell 5.47 oli põleng levinud veel kahte korterisse ning umbes 15 minutit hiljem oli tuli haaranud juba ka trepikoja ja kolmanda korruse vaheseina, mida päästjad koheselt kustutama asusid.

Kell 6.27 alustati kogu maja evakuatsiooniga ning kell 7.44 oli 17 inimest paigutatud kohale tellitud bussi sooja. Õnneks ükski elanik põlengus kannatada ei saanud.

Kuna maja pööninguosale, kus hetkel suurem tulekolle asub, puudub seestpoolt ligipääs, kasutavad päästjad kustutustöödeks redeleid ning tõstukeid.

Kella 9.30 ajal kustutustööd veel kestavad ning päästesündmusele on kaasatud 12 päästemeeskonda Kesklinna, Kopli, Lasnamäe, Lilleküla, Keila, Muuga ja Nõmme komandodest ning vabatahtlikud Tabasalust ja Hüürust.

Liiklus Kotka tänaval on häiritud ning seda reguleerib politsei. Põlengust leviva rohke suitsu tõttu palub päästeamet Kristiine linnaosa elanikel aknad suletuna hoida.

Tallinnas Kristiines süttis teisipäeva hommikul elumaja, millest leviva suitsu tõttu paluvad päästjad piirkonna elanikel aknad kinni hoida.

Põhja päästekeskuse teatel põleb Kotka tänaval kolmekorruselise kortermaja pööningu osa. Kustutustööde tõttu on suletud osa Kotka tänavast ja autod on suunatud ümbersõidule, vahendab BNS.

Kristiine piirkonnas võib olla õhus suitsu lõhna, soovitab päästekeskus hoida aknad kinni.

Jaga

Vaata ka:

wise

OLULINE: Eestlaste Wise pakub oma töötajatele 126-päevast täispalgaga isapuhkust

Eestlaste asutatud Briti finantstehnoloogiaettevõte Wise alustab uue puhkusepoliitikaga, mis võetakse kasutusele ettevõtte kontorites kogu maailmas …

indoneesia

Indoneesia parlament kiitis heaks seaduse rajada UUS riigi pealinn Kalimantanisse.

Indoneesia uue pealinna rajamiseks kulub 35 miljardit dollarit ning selle nimeks saab Nusantara, mis tähendab …

26166979 1772717192749034 5215974079727849660 n

OLULINE: Postiteenused muutuvad oluliselt.

„Inimeste elukvaliteet peab olema tagatud igas Eestimaa nurgas ja postiteenuse kättesaadavus on kindlasti selle oluline …

Elron rong

Tallinna-Tartu rongid hilinevad soojakraadide tulekuni

Viimase kahe nädala jooksul on mitmed Tallinna-Tartu rongid hilinenud või osaliselt asendatud bussidega, kuna äsja …