Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised

TÄIENDATUD: Kurb ja õudne juhtum. Helsingis leiti söögikoha tualetist töötaja laip, mis oli seal olnud nädala

Helsingi linna töötaja leiti detsembri keskel asutuse söögikoha tualetist surnuna.

Helsingi keskkonnaosakonna tehnikadirektor Kari Pudas ütles, et tegemist on ühe isiku ja tema kurva saatusega. See on šokeeriv ja kurb sündmus. Minu mõtted on perega ja tahan austada meie hinnatud töötajaskonna liikme mälestust, lisas ta.

Helsingi linn edastas pressiteates, et inimene „tegi liikuvat ja iseseisvat tööd, nagu ka tema kolleegid”. Teates seisab, et muu hulgas püüdis ülemus töötajat enne tema leidmist kätte saada.

Koos kinnistu eest vastutavate osapooltega selgitame välja, kas hoones tuleks töörutiine muuta, et ükski ruum ei jääks pikaks ajaks kontrollimata, ütles tehnikadirektor Kari Pudas pressiteate vahendusel.

Kinnisvarahooldusfirma Palmia kommunikatsioonidirektor Henna Mikkonen-Kemppainen vastas Iltalehti küsimustele varem e-kirja teel. Ta ütles, et linna Keskkonnamajas töötab kaks puhastusteenuse pakkujat: SOL ja Palmia.

Palmia koristab söögikoha poolt renditud ruume, sealhulgas tualette igal tööpäeval majutusasutuse lahtiolekuaegadel üks kord päevas.

Mikkonen-Kemppainen ütles, et pärast juhtunut on hoonele lisatud uus täiendav ülevaatusring. Kinnistul on söögikoha poolt renditud ruumidele lisatud eraldi sulgemisjärgne kontrollkäik.

Palmia on korraldanud objektil töötavatele töötajatele kriisiabi.

Asutuses töötanud inimene leiti 14. detsembril allkorruse söögikohast surnuna. Politsei uurib juhtumit kui surma põhjuste uurimist ega edasta selle kohta rohkem infot.

Väljaande Helsingin Uutiset andmetel võis mees surnud olla kuni seitse päeva. Kari Pudas ei kommenteerinud, mitu päeva võis mees tualetis surnud olla.

Söögikoht asub Helsingi linna keskkonnaosakonna Keskkonnamajas Kalasatamas.

Väljaande Helsingin Uutiset küsitletud keskkonnaosakonna töötaja sõnul lõunatas tualetist leitud mees nädal enne leidmist koos kolleegidega söögikohas. Intervjueeritava sõnul oli mees halva enesetundega tualetti läinud, kuid tagasi ei tulnud.

Söögikoha tualettidesse ukse alt sisse ei näe.

Söögikohta peab Palmia allhanke korras. Palmia ei soovinud väljaandele Helsingin Uutiset juhtumit kommenteerida. Palmia kuulub Helsingi linnale, kuid linn plaanib Palmia aasta alguses maha müüa.

Allikas: Eestinen.fi

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!